استاندار یزد:


استاندار یزد در مجمع خیرین سلامت استان با تاکید بر اولویت‌بندی مشارکت خیرین در حوزه سلامت و درمان گفت: مسئولان استان آمادگی دارند تا هر کجا خیرین قصد انجام فعالیت دارند مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "محمدعلی طالبی" استاندار یزد در سومین مجمع خیرین سلامت استان یزد که روز یکشنبه ۱۶ تیر ماه ۹۸ در سالن کنفرانس دانشگاه حضرت باقرالعلوم (‌ع) یزد برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش خیرین به عنوان امری مقدس، گفت: در آموزه‌های دینی ما نجات یک انسان نجات جان همه جامعه است و خیرین حوزه بهداشت و درمان به نجات جان انسان‌ها کمک می‌کنند.
"طالبی" با اشاره به شاخص‌های خوب استان در حوزه سلامت و بهداشت که با مشارکت خیرین و دولت به‌وجود آمده تصریح کرد: با وجود شاخص های مثبت، ما در چند حوزه نیازمند تقویت حوزه مشارکت خیرین هستیم.
وی افزود: با وجود شاخص های خوب در بعضی نقاط ، در حوزه‌های دیگر، استان نیازمند توجه است.
استاندار یزد همچنین با بیان ماموریت استان برای کسب پایگاه سلامت در کشور افزود: باید بتوانیم با همکاری خیرین بدون هیچ نقصی شرایط لازم را برای ارائه خدمات درمانی کسب کنیم تا چرخه خدمات بهداشتی و درمانی کامل شود.
عالی‌ترین مقام اجرایی استان در ادامه با تصریح ماموریت ملی استان یزد در حوزه درمان، اظهار داشت: افرادی که در حوزه درمان استان کاری انجام می‌دهند تنها برای مردم استان ‌فعالیت نمی کنند زیرا امروز در یزد شاهد حضور بیمارانی از سراسر کشور هستیم که بعضاً با مشکلات مالی همراه هستند و نیازمند حمایت و همراهی خیرین هستیم.
استاندار یزد همچنین با آرزوی موفقیت برای مجمع جدید خیرین استان،  درخواست کرد تا زمینه جذب حضور خیرینی که آشنایی با ظرفیت‌های خیرین سلامت استان ندارند نیز فراهم شود.
وی همچنین با تاکید بر اولویت بندی برنامه‌های مجمع خیرین، گفت: در شرایط فعلی اولویت بعضی برنامه‌های نرم‌افزاری از ساخت و سازهای بزرگ بیشتر است.
"طالبی" با تصریح توجه به حوزه‌های پژوهشی و آموزشی توسط خیرین ، عنوان کرد: خیرین باید به سمت برنامه‌های دارای اولویت و تاثیرگذارتر بروند.
عالی ترین مقام اجرایی استان تاکید کرد: هر کجا خیرین مشارکت کنند مسئولان استان هم آمادگی حضور و همکاری دارند.
استاندار یزد در پایان سخنان خود به همه خیرین سلامت به‌خصوص منتخبین جدید این مجمع گفت : امیدوارم این توفیقی که نصیب جمع شده‌است را قدر بدانید.

★خبرنگار: بهنام خواجه امینیان★
★عکس: رضا زارع★


آدرس کوتاه :