شناسه : 95995118
همزمان با هفته دولت؛


همزمان با هفته دولت و سفر معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد ٣٥ پروژه با اعتباري بالغ بر ٤٢٠ ميليارد ريال در شهرستان خاتم به بهره برداري رسيد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد ؛ محمد علي طالبي در حاشيه افتتاح ساختمان جديد فرمانداري اين شهرستان گفت: اميدواريم إمكانات جديد فرمانداري شهرستان خاتم در راستاي خدمت به مردم و نظام جمهوري اسلامي ايران به كار گرفته شود و انگيزه اي مضاعف براي همكاران ما باشد.
وي با بيان اينكه همواره تلاش خواهد شد تا گشايش بيشتري در امور مردم صورت گيرد؛ اظهارداشت: توسعه همه جانبه شهرستان خاتم در دستور كار دولت تدبير و اميد قرار دارد و به صورت ويژه دنبال خواهد شد.
طالبي با بيان اينكه همزمان با هفته دولت ٣٥ پروژه با اعتباري بالغ بر ٤٢٠ ميليارد ريال در شهرستان خاتم به بهره برداري رسيده است؛ إبراز اميدواري كرد مجموعه پرو ژه هاي بهره برداري شده امروز زمينه را براي خدمت رساني بيش از پيش دولت به مردم فهميم و بزرگوار شهرستان خاتم فراهم سازد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در پايان با اشاره به آغاز عمليات اجرايي نيروگاه خورشيدي مروست تاكيد كرد: اين پروژه زمينه اشتغال ٦٠ نفر را فراهم خواهد كرد و تا سال اينده به بهره برداري خواهد رسيد.