با حکم وزیر کشور؛


با حکم وزیر کشور «محسن صادقیان» به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ روز یکشنبه 19 فروردین‌ماه 96؛ وزیر کشور در حکمی «محسن صادقیان» را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد منصوب کرد.
«عبدالرضا رحمانی فضلی» در حکم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد آورده است: «بنا به پیشنهاد استاندار محترم یزد و تائید معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، جنابعالی به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد منصوب می‌شوید.
ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه‌های و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت‌وسازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار قادر خواستارم.
پیش‌ازاین صادقیان به‌عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد مشغول به فعالیت بود که با حکم وزیر کشور به سمت معاون این حوزه منصوب شد.
آدرس کوتاه :