پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

 

استاندار یزد:
روحيه انقلابي‌گري و فداكاري جوانان دیروز ارزشمند است/ سالروز آزادسازی خرمشهر بهانه ای برای اهدای کتاب به همدیگر
استاندار یزد گفت: مي خواهيم روحيه انقلابي‌گري و ارزش‌هاي حاصل از فداكاري هاي نسل دیروز را به نسل امروز و آينده منتقل كنيم زیرا اگر جوانان با اين ارزش ها مأنوس نشوند ممكن است نسبت به انقلاب بی‌تفاوت شوند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:
با قاطعیت می‌گوییم به‌سلامت انتخابات اطمینان کامل داریم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع ناظرين انتخابات، گفت: حضور ناظران قوی در شعب ثبت‌نام و اخذ رأی و نظارت آن‌ها، موجب ایجاد اعتماد در سطح جامعه می‌شود و با قاطعیت می‌گوییم به‌سلامت انتخابات کاملاً اطمینان داریم.
استاندار یزد:
اسناد اثرگذار بر پایه‌های فكري جامعه و نشانگر رویش تفکر در دوران مختلف هستند
استاندار یزد با اشاره به دو نوع میراث ملموس و ناملموس، كتب و اسناد را در دسته میراث ناملموس دانست و گفت: اسناد و كتب بر پایه‌های فکری یک جامعه اثرگذار هستند و رویش تفکر در دوران مختلف را نشان می‌دهند.
استاندار يزد:
سمن‌ها مشاركت اجتماعي و وفای به عهد را در جامعه گسترش دهند/سمن‌ها عامل خوداتکایی و هم‌افزایی هستند
استاندار يزد در ديدار با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان، گفت: مشاركت و خودياري، كمك به مشاركت اجتماعي و پايبندي به عهد و وفا، همکاری و تعاون، توسعه فرهنگی و سیاسی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اتکا به خرد جمعی را در جامعه اشاعه خواهند داد.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری يزد مطرح کرد:
تعداد تشکل‌های اجتماعي يزد، دو برابر ميانگين كشوري
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری يزد گفت: تعداد سازمان‌های مردم‌نهاد استان یزد دو برابر میانگین کشوری است كه در اين ميان، 220 سازمان مردم‌نهاد وزارت کشوری و بقيه هم با مجوز بهزیستی و ورزش و جوانان و نیروی انتظامی هستند.
استاندار یزد در جمع اعضای انجمن کاشی و سرامیک استان:
ظرفیت‌های تولید اعلام و از بزرگ‌نمایی و سیاه نمایی ضعف‌ها پرهیز شود
استاندار یزد گفت: سرمایه‌گذاری در استان بیشتر از سال‌های قبل انجام‌شده است بنابراین برای صادرات موفق باید ظرفیت‌ها مطرح شود نه اینکه ضعف‌ها بزرگ‌نمایی و سیاه نمایی شوند.
بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از مناطق سیل زده شهرستان بافق
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد با حضور در میان مردم مناطق سیل زده و شنیدن درد و دل‌های مردم، دستور اقدام لازم جهت برآورد و جمع بندی خسارات وارده و انعکاس آن به سازمان مدیریت بحران کشور را صادر کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان:
کاهش 30درصدی تخلفات تبلیغاتی در استان یزد / 677 هزار و 942 نفر واجد شرایط حضور در انتخابات
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در بحث تبلیغات هماهنگی مطلوبی بین دستگاه‌های اجرایی، قضایی، شهرداری و نظامی برقرار است و حجم تخلفات تبلیغاتی در استان نسبت به انتخابات قبل 30 درصد کاهش داشته است.
نمایش 17 - 24 از 7,487 نتیجه
آیتم در هر صفحه 8
از 936
این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت