پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

 

با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و استاندار صورت پذیرفت:بهره برداری از یادمان مشهد آیت ا... شهید صدوقی
مراسم بهره برداری از یادمان مشهد چهارمین شهید محراب حضرت آیت ا... صدوقی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در محل مسجد ملا اسمائیل برگزار شد.
تاکید استاندار یزد بر نقش روحانیان در اداره و آینده سازی جامعه اسلامی
استاندار یزد با اشاره به جایگاه رفیع علما و روحانیان در دین مبین اسلام، بر نقش آنان در اداره و آینده سازی اجتماع در راستای رشد و تعالی میهن اسلامی تاکید کرد.
استاندار يزد در شوراي سياستگذاري ائمه جمعه استان :خانواده مهمترين نقش را در تربيت فرزندان دارد
استاندار يزد با حضور در شوراي ائمه جمعه و جماعات استان كه با حضور حجه الاسلام و المسلمين صدوقي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد و ساير ائمه جمعه شهرستان ها و بخش هاي استان برگزار شد با اشاره به جايگاه خانواده در تربيت اجتماعي فرزندان گفت:...
برگزاري نشست مديران روابط عمومي ادارات و نهادهاي شهرستان بافق(بخش اول)
نشست مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان بافق با حضور امام جمعه بافق، فرماندار، مشاور استاندار و رئیس روابط عمومی استانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی بافق در محل سالن اجتماعات آهن شهر این شهرستان برگزار شد.
برگزاری نشست هماهنگی در خصوص نحوه پاسخگویی به نامه های مردمی به رئیس جمهور
نشست هماهنگی در خصوص نحوه رسیدگی و پاسخگویی به نامه های مردمی ارسال شده به رئیس جمهور به ریاست مشاور استاندار و رئیس دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مردمی و مسئول ستاد پردازش نامه های دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان و با حضور کارشناسان و...
به ریاست مدیرکل امور اقتصادی استانداری برگزار شد:جلسه ستاد فناوری نانو استان یزد
مدیر کل امور مراکز رشد ستاد ویژه فناوری های نانو در نهاد ریاست جمهوری گفت: فناوریهای نانو در صنایع مختلف از جمله کاشی، سرامیک و نساجی کاربرد دارد.
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد :اولویت بندی انتقال کارگاه های مزاحم شهری ، بر عهده محیط زیست و شهرداری است
جلسه بررسی مسائل مرتبط با کارگاه های مزاحم شهری به ریاست معاون عمرانی استاندار یزد در دفتر معاون امور عمرانی استاندار برگزار شد.
استاندار یزد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان:سازمان ملی جوانان، برج دیده بانی نظام در امور جوانان است
شانزدهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان یزد به ریاست استاندار و با حضور معاون طرح و برنامه سازمان ملی جوانان و مسئولان دستگاه های عضو این ستاد ، در محل سالن شهید علی اصغر شایق سازمان جوانان استان یزد ، تشکیل شد.
نمایش 7,049 - 7,056 از 7,595 نتیجه
آیتم در هر صفحه 8
از 950
این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت