پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

 

در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان يزد صورت پذيرفت؛تصويب كليات سند جامع سلامت استان
جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به رياست استاندار و با حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد، ائمه جمعه استان، معاونين استاندار و جمعي از مديران و مسئولين دستگاه هاي اجرايي در محل سالن حميديا استانداري يزد برگزار شد.
رئیس روابط عمومی استانداری :اطلاع رسانی در کمیته امداد، ظرافت خاصی را می طلبد
مشاور استاندار و رئیس روابط عمومی و امور بین الملل استانداری یزد ، از روابط عمومی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان یزد بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیتهای این واحد قرار گرفت.
مراسم سالگرد رحلت آیت الله سید جواد مدرسی برگزار شد
در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار، مسئولان نهادها،کسبه و بازاریان ، هنرمندان و جمعی از دوستداران علم و فقاهت، یاد و خاطره مرحوم آیت الله سید جواد مدرسی گرامی داشته شد.
به ریاست معاون امور عمرانی استاندار تشکیل شد؛جلسه شورای مدیریت بحران استان
جلسه شورای مدیریت بحران استان به ریاست معاون امور عمرانی استاندار و با حضور جمعی از مدیران و مسئولین دستگاه های استان، در محل سالن شهید موحدین استانداری تشکیل شد .
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری یزد درکارگروه تخصصی تحول اداری:مهم ترین عامل در تحقق برنامه ها، ایجاد درک متقابل بر ضرورت اجرای آن است
کارگروه تخصصی تحول اداری، بهره وری و فناوری اطلاعات استان یزد به ریاست سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری و با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در محل دفتر معاون سیاسی استاندار یزد تشکیل شد.
حضور استاندار يزد در راهپيمايي روز 13 آبان
استاندار يزد با حضور در راهپيمايي و تجمع دانش آموزان، دانشجويان و ساير اقشار پر شور جامعه در روز مبارزه با استكبار جهاني، آمريكاي جنايتكار را عامل اصلي بر پايي فتنه در كشورهاي اسلامي خصوصا جمهوري اسلامي ايران دانست.
به رياست معاون برنامه ريزي استاندار يزد برگزار شد؛جلسه هماهنگي بازديد سفيران كشورهاي خارجي در ايران از استان يزد
جلسه هماهنگي بازديد سفيران كشورهاي خارجي در ايران از استان يزد به رياست معاون برنامه ريزي استاندار و با حضور مديران و مسئولين دستگاه هاي اجرايي استان در محل سالن اجتماعات ساختمان شماره 2 استانداري ، برگزار شد.
به ریاست استاندار یزد برگزار شد؛جلسه مسکن مهر استان یزد
جلسه مسکن مهر استان یزد به ریاست استاندار یزد و با حضورمعاون امور عمرانی استانداری و تنی چند از مدیران استان برگزار شد.
نمایش 7,049 - 7,056 از 7,783 نتیجه
آیتم در هر صفحه 8
از 973
این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت