پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

 

دعوت از مردم شریف و مسلمان استان یزد برای حضور گسترده و باشکوه در مراسم ختم همسر گرامی حضرت امام خمینی(ره)
استاندار یزد در پیامی از مردم شریف استان دارالعباده یزد دعوت کرد تا در مراسم ختم همسر گرامی حضرت امام خمینی(ره) حضور گسترده و باشکوه داشته باشند.
برگزاری کارگروه اقتصادی و تولیدی استان یزد؛معاون برنامه ریزی استاندار بر اجرایی شدن مصوبات هیات دولت در استان تاکید کرد
نشست اعضای کارگروه اقتصادی و تولیدی استان یزد به ریاست معاون برنامه ریزی استاندار در محل ساختمان شماره دو استانداری یزد برگزار شد.
طی 11 ماه گذشته ؛بیش از 50 میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق کشف شد
کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست معاون سیاسی استاندار و با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در محل دفتر معاونت سیاسی استانداری تشکیل شد.
جلسه طرح ستاد مقابله با حوادث غیرمترقبه نوروزی برگزار شد
به منظور آمادگی و هماهنگی اعضای ستاد تسهیلات نوروزی استان یزد در مقابله با حوادث غیر مترقبه جلسه ای به ریاست مدیر کل ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه استان برگزار شد .
نشست هم اندیشی فرمانداران و بخشداران استان یزد
نشست هم اندیشی فرمانداران و بخشداران استان یزد به ریاست معاون عمرانی استاندار و با حضور رئیس شورای استان و جمعی از مسولین در محل سالن شهید موحدین استانداری برگزار شد.
استاندار یزد در همایش شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد:یکی از رسالت های اصلی پیامبران تبلیغ است
استاندار یزد با تاکید بر این که یکی از رسالت های اصلی پیامبران تبلیغ است خاطرنشان کرد: تبلیغ باید با به کار گیری بهترین تکنولوژی و ابزار تبلیغی صورت گیرد.
برگزاری نشست کارگروه زنان و خانواده
نشست کارگروه زنان و خانواده به ریاست معاون سیاسی استاندار یزد، مشاور استاندار در امور بانوان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در محل سالن شهید موحدین استانداری برگزار شد.
مدیرکل روابط عمومی وزارت کشور در پایان همایش شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد:دولت نهم از پرکار ترین دولتهاست
مدیرکل روابط عمومی وزارت کشور با بیان این که از مهم ترین وظایف روابط عمومی ها اطلاع رسانی از خدمات دولت است تاکید کرد: افتتاح 147 هزار و 500 پروژه در زمان دولت نهم نشان از همت بالای این دولت دارد.
نمایش 7,177 - 7,184 از 7,595 نتیجه
آیتم در هر صفحه 8
از 950
این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت