شناسه : 85624448
به رياست معاون سياسي، امنيتي واجتماعي استاندار؛


«محمدعلي طالبي» رئيس ستاد انتخابات استان در نخستين نشست اين ستاد گفت: آيت الله هاشمي رفسنجاني عمري را با عزّت زيست و منشاء اثرات خير و پُر بركتي براي انقلاب اسلامي و ملّت ايران بود.

به گزارش دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري يزد، روز دوشنبه بیستم دي  ماه  نخستين نشست ستاد انتخابات استان با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و رئيس ستاد انتخابات استان، معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعۀ منابع استانداري و اعضاي اين ستاد در استانداري يزد  برگزار شد.
«محمدعلي طالبي» در اين نشست ضمن عرض تسليت ارتحال حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني بيان كرد: آيت الله هاشمي رفسنجاني عمري را با عزّت زندگي كرد و منشاء اثرات خير و پُر بركتي براي انقلاب اسلامي، ملّت ايران  و جامعه بود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار اظهار اميدواري كرد: درگذشت رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام مانند زندگي ايشان دلهاي نيروهاي انقلاب را به يكديگر نزديك تر كند و موجب وحدت هرچه بيشتر مردم و نيروهاي فعال سياسي نظام شود.
طالبي با اشاره به برگزاري دو انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در 29 ارديبهشت ماه سال آينده، اين دو انتخابات را مهم و سرنوشت ساز و يك تجربه بزرگ فراروي دولت يازدهم دانست.
رئيس ستاد انتخابات استان با تأكيد بر فراهم سازي زمينه هاي مشاركت پُرشور و مؤثر مردم در انتخابات سال آينده خاطرنشان کرد: اين انتخابات هم از لحاظ تحولات بيروني و منطقه اي، هم از نظر مسائل داخلي و نيز به لحاظ حجم فعاليتهاي انتخاباتي متفاوت و با اهميت است.
طالبي در پايان سخنان خود از تشكيل كميته هاي 5 گانۀ ستاد انتخابات استان و برگزاری جلسات این ستاد به صورت مستمر و منظم خبر داد و طليعۀ انتخابات ارديبهشت 96 را همكاري، همدلي و تعاملي دانست كه براي برگزاري يك انتخابات شكوهمند و سالم در استان وجود دارد.