كارگروه روستا و محروميت زدايي استان با محوريت بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران با حضور مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري تشكيل جلسه داد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري از برگزاري نشست كارگروه روستا و محروميت‌زدايي استان با هدف تبيين برنامه‌ها و اهداف اين كارگروه ذيل ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل ساله نظام خبر داد و به بيان برخي اقدامات صورت گرفته و دستاوردهاي انقلاب اسلامي در روستاها پرداخت.
«محمود زارع رشكوئيه» در اين نشست با اشاره به برنامه هاي پاسداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بر مردمي بودن برنامه‌ها، افزايش شور و نشاط در بين مردم، انتقال مفاهيم انقلاب به نسل جوان و همدلي و هم‌افزايي همه دستگاه‌ها جهت حضور در اين مراسم ها تأكيد كرد.
گفتني است در اين نشست مسئولان كميته‌هاي كارگروه روستا و محروميت زايي استان ازجمله كميته عمران و خدمات زيربنايي روستايي، كميته تعاون و محروميت زدايي، كميته كشاورزي و منابع طبيعي و كميته فرهنگي مشخص و مقرر گرديد كميته‌ها گزارش كاملي از اقدامات و برنامه‌هاي خود را به دفتر اداره كل امور روستايي و شوراهاي استانداري ارسال نمايند.

*خبرنگار: مجتبي مختاري*
*عكس: مجتبي مختاري*
 


آدرس کوتاه :