استاندار یزد همزمان با آغاز فرآیند انتخابات:


استاندار یزد صبح جمعه 29اردی‌بهشت در گفت‌وگو با برنامۀ «شور همبستگی» در مسجد روضیه محمدیۀ یزد گفت: اکنون در شرایط بین المللی پس از برجام قرار داریم و در فضایی هستیم که باید بتوانیم با قدرت دیپلماسی و منطق و اخلاق، همه را دربارۀ فضای بسته‌ای که برای ما ایجاد شده است، متقاعد کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» صبح جمعه 29اردی‌بهشت در گفت‌وگو با برنامۀ «شور همبستگی» در مسجد روضیه محمدیۀ یزد امروز را روز بسیار بزرگی برای ملت و کشور ایران دانست و گفت: امروز روز بسیار بزرگی است زیرا امروز مردم ایران قصد انجام کاری بزرگ را دارند که سرنوشت آنها را برای سال‌ها رقم می‌زند، سرنوشتی که با انتخاب شایسته، سیر تعالی و پیشرفت خواهد داشت و فضای کشور را به سوی رشد و پیشرفت سوق دهد.
استاندار یزد بیان کرد: جای امیدواری است مسئولان کشور از فرصت‌ها به نحوی استفاده کنند که هم در ارتباط با رونق اقتصادی و هم در راستای تولید و اشتغال و بهبود شرایط زندگی مردم باشد و آثار بسیار ارزشمندی داشته باشد.
وی اهمیت این انتخابات را در شرایط خاص بین‌المللی و منطقه‌ای دانست و افزود: اکنون در شرایط بین المللی پس از برجام قرار داریم و در فضایی هستیم که باید بتوانیم با قدرت دیپلماسی و منطق و اخلاق، همه را دربارۀ فضای بسته‌ای که برای ما ایجاد شده است، متقاعد کنیم.
میرمحمدی در خصوص شرایط منطقه‌ای کشور، بیان کرد: متأسفانه در منطقه جنگ و خونریزی وجود دارد  و ما در این رابطه احساس خطر می‌کنیم از این‌رو، امیدواریم مردم با حضور گسترده نشان دهند که این مردم پشت سر رهبری و مسئولان نظام قرار دارند و این نظام آسیب‌ناپذیر است.
استاندار یزد با بیان اینکه هرچه مشارکت بالاتر داشته باشیم، پیام قوی‌تری را برای جهان و منطقه خواهیم داشت و مردم می توانند با هم‌افزایی و همدلی خود بر مشکلات غلبه کنند، بیان کرد: درخصوص خواست مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مردم حماسه‌ای بسیار بزرگ خلق کنند نیز امیدواریم با همّت مردم شاهد خلق چنین حماسه‌ای بوده و در اخبار دنیا شاهد موفقیت و پیروزی ایران باشیم.
وی در خصوص انتخابات شورای شهر، گفت: امیداوریم مردم با دقت خود در انتخاب، افرادی عالم و کارشناس انتخاب کنند که بتوانند شرایط مناسبی از نظر مبلمان شهری، دسترسی‌های مناسب، کاهش مشکلات ترافیکی و مجموعۀ مسائلی که بتواند از نظر فردی و اجتماعی به نشاط اجتماعی مردم کمک کند، فرآهم کند.
 


آدرس کوتاه :