اخبار کرونا


افزایش آمار بستری های کرونایی در استان/ بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، حضور کارمندان دولتی و کارگران کارخانه ها در محل کار منوط به داشتن کارت واکسیناسیون است/ واکسیناسیون شرط ستاد ملی برای حضور دانش آموزان در کلاس درس از اواسط آبان ماه/ اقدامات موثر در جهت اقناع سازی مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون کرونا صورت گیرد

2021 10 17
استاندار یزد با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس این مصوبات، حضور کارمندان دولتی و کارگران کارخانه ها در محل کار منوط به داشتن کارت واکسیناسیون است و شرط حضور دانش آموزان در کلاس درس از اواسط آبان ماه واکسیناسیون است.

✅ اطلاعیه شماره ۱۲۴ ستاد استانی مقابله با کرونا

2021 10 18
✍️اطلاعیه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا به شرح ذیل صادر شد:
برگزاری نشست فوق العاده ستاد مقابله با کرونا با حضور روسای مراکز آموزش عالی استان/

استاندار یزد: افزایش ضریب واکسیناسیون دانشجویان و دانش آموزان در دستور کار جدی استان

2021 10 09
استاندار یزد با بیان اینکه میزان واکسیناسیون دانش آموزان در استان پایینتر از میانگین کشوری است، گفت: باید از از تمامی ظرفیت ها برای افزایش ضریب واکسیناسیون در دانشجویان و دانش آموزان بهره گرفته شود.
استاندار یزد در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا:

مبارزه با کرونا؛ اولویت یک استان/ استقبال از واکسیناسیون در افراد زیر 60 سال قابل قبول نیست/ مسئله کرونا باید در راس فهرست مسائل، وظایف و اقدامات ادارات و فرمانداری قرار گیرد/ از مردم خواهش میکنم در امر واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام داشته باشند

2021 10 04
ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست استاندار و به منظور بررسی مسائلی همچون واکسیناسیون دانش آموزان، هماهنگی با ادارات و فرمانداری ها برای اجرا و نظارت بیشتر بر پروتکل ها، گسترش واکسیناسیون عمومی، بررسی چگونگی اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی و دیگر موارد این حوزه به ریاست استاندار یزد برگزار شد.
استاندار یزد در نشست فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان عنوان کرد:

ضرورت بهره گیری از تمامی ابزارها برای تبیین بیش از پیش ضرورت واکسیناسیون و نقش آن در قطع زنجیره بیماری کرونا

2021 10 01
استاندار یزد با اشاره به لزوم تبیین بیش از پیش ضرورت و واکسیناسیون در برابر کرونا، خواستار برگزاری جلسات رو در رو دانشگاه علوم پزشکی با اصناف و مجموعه های ورزشی در راستای انتقال حساسیت موضوع و تشدید نظارت بر رعایت دستورالعمل ها، شد.

بازدید استاندار یزد از بخش های مربوط به بیماران کرونایی بیمارستان شهید صدوقی یزد

2021 09 30
دکتر مهران فاطمی؛ استاندار یزد در اولین روز کاری خود  از بخش های مربوط به بیماران کرونایی بیمارستان شهید صدوقی یزد بازدید کرد.
استاندار یزد در نشست مشترک با فرمانداران:

با افراد مخل در امر واکسیناسیون برخورد می شود/ بهره گیری از تمامی ظرفیت ها برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون/ برنامه محوری و ایجاد روحیه تعامل؛ دو ظرفیت بزرگ برای آینده استان

2021 09 16
استاندار یزد گفت: بر اساس مصوبه شورای تامین استان، فرمانداران و روسای شورای تامين شهرستان ها می‌توانند با افراد مخل در امر واکسیناسیون برخورد قضایی و انتظامی کنند.

تصویب خواسته استاندار یزد برای تامین اعتبار 4 بیمارستان استان با پیشرفت بالای 90 درصد در ستاد ملی مقابله با کرونا/ برگزاری نشستی برای فراهم سازی زمینه های جذب اعتبارات

2021 09 14
استاندار یزد با اشاره به خواسته های مطرح شده در ستاد ملی مقابله با کرونا از سوی استان و تصویب این درخواست ها گفت: یکی از این خواسته ها تامین اعتبار لازم برای بهره برداری از 4 بیمارستان با پیشرفت بیش از 90 درصد بود که در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب رسیده و به دنبال فراهم سازی زمینه ها برای جذب این اعتبارات هستیم.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی در نشست ستاد ملی کرونا:

موفقیت ممتاز استان یزد در زمینه مقابله با کرونا/ زمینه ها برای انتقال تجارب یزد به دیگر استان ها فراهم شود/ دستورات رئیس جمهور برای محقق شدن خواسته های استاندار یزد

2021 09 12
رئیس جمهور ضمن قدردانی از کادربهداشت و درمان یزد درخصوص موفقیت ممتاز آن ها در کنترل وضعیت کرونا در این استان، گفت: در این راستا لازم است تجربیات کادربهداشت و درمان یزد که توانسته اند علی رغم وجود شرایط مساوی در همه استان ها، به صورت خاص و موفقیت آمیزی این شرایط را کنترل کنند، به سایر استان ها منتقل شود.

‍ بیان اقدامات، دستاوردها و خواسته های استان یزد برای مقابله با کرونا در ارتباط ویدیو کنفرانسی استاندار با رئیس جمهور

2021 09 12
استاندار یزد در نشست ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، در ارتباطی ویدیو کنفرانسی به بیان اقدامات، دستاوردها و خواسته های استان در زمینه مقابله با کرونا پرداخت.

ضرورت کنترل جدی مبادی ورودی و خروجی برای جلوگیری از ورود سویه های جدید کرونا به استان/ تغییر رنگ بندی نباید عاملی برای کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی در استان شود/ واکسیناسیون در استان سرعت میگیرد / ضرورت فرهنگسازی و ترغیب افراد واجد شرایط سنی برای واکسیناسیون

2021 09 06
استاندار یزد با اشاره به نگرانی های موجود در زمینه پیک های بعدی کرونا و تهدیدهای مربوط به ورود سویه های جدید ویروس کرونا به ایران، خاطرنشان کرد: در این راستا باید مراقبت و کنترل جدی بر مبادی ورودی و خروجی رسمی مثل فرودگاه و همچنین ورود غیر رسمی اتباع خارجی به استان صورت گیرد.

یزد یکی از الگوهای بسیار خوب و آموزنده در کنترل میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور

2021 09 05
 دکتر طالبی؛ استاندار یزد به صورت ویدیو کنفرانسی درنشست ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا که به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور برگزار شد، حضور یافت.
در نشست ویدیو کنفرانسی استاندار یزد با وزیر کشور صورت گرفت:

ارائه پیشنهادات و راهکارهای دکتر طالبی برای مقابله با بحران ها و چالش های موجود/ اختیارات استان ها برای مدیریت مسائل افزایش یابد

2021 08 27
استاندار یزد در نشست ویدیو کنفرانسی استانداران با وزیر کشور، پیشنهادات و راهکارهای خود را در خصوص چگونگی مواجهه با بیماری کرونا، مسائل مربوط به واکسیناسیون و حوزه اقتصادی و معیشتی را ارائه کرد و بر افزایش اختیارات استان ها برای مدیریت مسائل تاکید کرد.
در نشست ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رئیس جمهور و حضور مجازی استاندار یزد عنوان شد:

کاهش آمار بستری های کرونایی یزد برای دومین هفته متوالی

2021 08 21
در نشست ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رئیس جمهور و حضور مجازی استاندار یزد برگزار شد، در گزارش خبر از کاهش آمار بستری های کرونایی یزد برای دومین هفته متوالی داده شد.
به مناسبت روز پزشک صورت گرفت:

بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از دو مرکز خدمات جامع سلامت

2021 08 23
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری به همراه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره)، بمناسبت«روز پزشک» در مراکز خدمات جامع سلامت آزادشهر و دکتر ملک افضلی حضور یافت.
— 20 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۴۱ - ۵۵ از ۵۵ نتیجه