به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، "محمد رضا فلاح زاده" صبح روز سه شنبه در اين بازديد ضمن قدرداني از زحمات كاركنان اين سازمان، با بيان اينكه تاكسيراني يكي از مشاغل سخت و پر زحمت است، از زحمات تاكسيرانان قدرداني كرد.
وي گفت: در دوران قبل از انقلاب تاكسي ها از نظر رعايت مسائل اخلاقي وضعيت بسيار نا مناسبي داشتند ولي پس از پيروزي انقلاب اسلامي، تحول چشمگيري در اين زمينه ايجاد شد وافرادي متعهد و با ايمان در اين شغل به مردم خدمت رساني مي كنند.
فلاح زاده با بيان اينكه برخي جرائم نيز در حوزه تاكسيراني صورت مي پذيرد، اظهار داشت: متاسفانه در صد اندكي از تاكسيرانان نسبت به مسائل ديني و اخلاقي بي توجهي مي كنند كه بايد اقدامات لازم براي جلوگيري و برخورد با متخلفان صورت پذيرد.
وي در ادامه سخنان خود به شكايات مردمي در اين حوزه اشاره كرد و دقت در رسيدگي به شكايات و اعلام نتيجه به شاكيان را خواستار شد.
عالي ترين مقام اجرايي استان با بيان اينكه راه اندازي تاكسي تلفني بانوان در بالا بردن امنيت اخلاقي جامعه بسيار موثر  بوده است، افزايش تاكسي تلفني بانوان و راه اندازي تاكسي توريست را ضروري دانست و بر افزايش سرعت در ارائه خدمات به مردم توسط تاكسي تلفني ها تاكيد كرد.
استاندار در ادامه اين بازديد، از شبكه تاكسي بيسيم 1830 در سازمان تاكسيراني بازديد و در جريان روند خدمات رساني اين شبكه قرار گرفت.
مديرعامل سازمان تاكسيراني نيز در اين بازديد ضمن خير مقدم به استاندار و معاونين، گزارشي  از اقدامات و برنامه هاي آينده اين سازمان ارائه كرد.