به گزارش روابط عمومی استانداری یزد،".محمد رضا فلاح زاده" گفت:شهرستان خاتم بالاترین سقف بودجه عمرانی را بعد از شهرستان یزد به خود اختصاص داده است.
وی افزود: 28 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای طرح های کشاورزی در این شهرستان جذب شده است.
عالی ترین مقام اجرایی استان همچنین از اعطای تسهیلات صندوق توسعه ملی برای ایجاد کارخانه کاشی و سرامیک  در شهر هرات خبر داد و گفت: این کارخانه با 6 خط تولید،  ظرفیت تولید سالانه 8 میلیون متر مربع کاشی را خواهد داشت.
فلاح زاده در خصوص مسکن مهر خاتم اظهار داشت: دولت زمین،وام و زیر ساخت را تامین کرده اما شرکت تعاونی دچار مشکل شده است..
استاندار دستوراتی را برای حل مشکل مسکن مهر هرات صادر کرد.
وی  در ادامه برای پیگیری و حل مشکل مرتع عشایر هرا ت ، قول مساعد داد و گفت: جاده مهریز –مروست در حال اجراست و در آینده به بزرگراه تبدیل می شود.
گازرسانی به شهرهای هرات و مروست و برخی از روستاها، سد هرات، دانشگاه های پیام نور هرات و مروست، جاده مهر دشت- مرودشت، آب چنار ناز و کرخنگان و ایجاد صنعت فولاد از دیگر پروژه هایی بود که استاندار یزد به تشریح  وضعیت آنها پرداخت.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود،حماسه حضور ملت شریف ایران اسلامی در عرصه انتخابات را به رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، ملت شریف ایران و رییس جهمور منتخب تبریک گفت.
استاندار ضمن قدردانی از نقش آفرینی سایر کاندیداها در خلق حماسه سیاسی، برای حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی  در مسیر خلق حماسه اقتصادی آرزوی توفیق کرد.