استاندار يزد:

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، "محمد رضا فلاح زاده" روز چهارشنبه در همايش ملي خانواده و امنيت كه با حضور فرمانده انتظامي جمهوري اسلامي ايران و جمعي از فرماندهان و كاركنان نيروي انتظامي ساير استان هاي كشور در يزد برگزار شد، ضمن تبريك سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و خير مقدم به مهمانان، نكاتي از زندگي حضرت زهرا(س) و ويژگي هاي شخصيتي آن حضرت را بيان كرد.
وي مهمترين اصل پيشرفت هر جامعه را امنيت دانست و افزود: اجر و پاداش خداوند براي شهيدان و مجاهدان و همچنين تاكيد اسلام بر مبارزه با دشمنان، بيانگر اهميت موضوع امنيت در جامعه اسلامي است.
عالي ترين مقام اجرايي استان با بيان اينكه خانواده ها نقش بسيار مهمي در برقراري امنيت اجتماع دارند، خاطر نشان كرد: يكي از مسائلي كه امروز موجب خدشه دار شدن امنيت در كشور مي باشد، مسئله عدم رعايت كامل حجاب در بين بانوان است كه موجب آلوده شدن نگاه ها در اجتماع شده است.
توجه به ولايت امام و ولي فقيه، توجه به قرآن ، توجه به مسجد، توجه و توسعه ازدواج بدون تشريفات، توجه به صله ارحام براي تقويت عاطفه ها، توجه به رعايت حقوق فرزندان و والدين و ... از جمله مواردي بود كه فلاح زاده در راستاي تشريح نقش خانواده ها در برقراري امينت به آن اشاره كرد.
همايش ملي خانواده و امنيت به مدت دو روز به ميزباني فرماندهي انتظامي استان يزد و با همكاري دانشگاه يزد برگزار شد.