برگزاری نشست تکریم و معارفه مشاور استاندار در امور روحانیون و مدیر کل حوزه استاندار

نشست تکریم و معارفه مشاور استاندار در امور روحانیون و مدیر کل حوزه استاندار برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر مهران فاطمی در آیین تکریم و معارفه مشاور استاندار در امور روحانیون و مدیرکل حوزه استاندار، با بیان اینکه تغییرات بر مبنای شایسته گزینی و براساس چرخش نخبگان است، گفت: این تغییرات موجب پویایی و تحول در سیستم ها و یک امر ضروری و لازم است.

استاندار یزد در بخش اول این آیین؛ اخلاق مداری، دغدغه مندی، قانونمندی و حسن تعامل را از بارزترین ویژگی های شخصیتی عباس حیدری؛ مدیر کل سابق حوزه استاندار یزد دانست و اظهارداشت: ایشان در طول سالیان گذشته زحمات و تلاش های مخلصانه و شبانه روزی، زیادی داشته اند که بر خود وظیفه میدانیم از ایشان تقدیر و تشکر کنم.

وی با اشاره به انتصاب دکتر احمد آخوندی ابراهیم آبادی به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استاندار یزد، خاطرنشان کرد: ایشان جوانی دانشگاهی، انقلابی، اخلاق مدار، دلسوز و دارای روحیه تعامل بالا با افراد است و امید است بتواند در این جایگاه مهم، منشاء خدمات و تلاش های موثر باشد.

دکتر فاطمی در بخش دوم این آیین به نقش هدایتگری و راهبری حجت الاسلام حاج شیخ عباس زارع به عنوان مشاور دکتر طالبی؛ استاندار سابق در امور روحانیون اشاره کرد و افزود: مشاور  امور روحانیون استاندار؛ حلقه اتصال بین بدنه بزرگ روحانیت با استاندار است که جا دارد از زحمات و ارتباطات موثر ایشان در این جایگاه تقدیر و تشکر کنم.

وی با اشاره به انتصاب حجت الاسلام والمسلمین جعفر رحمانی شمسی به سمت مشاور امور رحانیون استاندار، بیان کرد: ایشان تاکنون در جایگاه های مختلف منشاء اثرات خیر و تعاملات مثبت بسیاری بوده اند و حضورشان در این سمت نقش بسیاری در گسترش تعاملات استانداری با روحانیون خواهد داشت.