استاندار يزد:

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،"سيد محمد ميرمحمدي" روز شنبه در مراسم تقدير از استاندار پيشين و معارفه استاندار جديد، از وزير كشور و هيأت دولت قدرداني كرد و حركت در چارچوب قانون و استفاده از همه ظرفيتها و قابليتها و انديشه ها را از عمده مباحث مورد توجه خود برشمرد.
وي افزود: خودم را فرزند ايران و استان يزد مي دانم و نگاه محدود به مسائل ندارم.
ميرمحمدي  با بيان اينكه براي همه احترام قائل هستم، تصريح كرد: همه طيف هاي سياسي محترم هستند.
وي از رسانه ها خواست در انعكاس مطالب دقت لازم را داشته باشند اما اگر ايرادي مشاهده كردند، حتما انتقاد كنند.
 وي گفت: بنده انتقاد پذير هستم و معتقدم كه بايد از انتقاد استفاده كرد.
استاندار تصريح كرد: هم اصولگرا، هم اصلاح طلب و هم اعتدال گرا هستم و همه اينها را در طول هم مي دانم.
عالي ترين مقام اجرايي استان در بخش ديگري از سخنان خود، رويكرد اصلي خود را متوجه مقوله آب دانست و گفت: مهم ترين چالش استان، آب است لذا بايد چاره انديشي عميقي در اين زمينه صورت گرفته و اقدام لازم از جمله انتقال آب از حوزه هاي داراي آب كافي و استفاده صحيح از منابع آبي موجود از طريق افزايش بهره وري انجام شود.
وي همچنين خواستار تغيير در نوع كشت ها و روشهاي آبياري شد و خاطرنشان ساخت: فرهنگ مصرف آب در كشور، بايد تغيير كند و همه بايد در اين زمينه حساس شويم.
توسعه صنعتي استان، توجه به معادن، افزايش تجارت استان، گسترش مباني علمي و تقويت حوزه هاي علميه  و حفظ سرمايه فرهنگي يزد از ديگر نكات مورد تاكيد استاندار جديد اين استان بود.
ميرمحمدي با اشاره به سرمايه غني استان يزد در زمينه فرهنگ، اظهار داشت:  براي حفظ و تقويت اين فرهنگ، رسالتي بزرگ بر دوش نسل جوان قرار دارد، نسل جوان بايد هشيار باشد و از اين سرمايه بزرگ به درستي صيانت كند.
اين مقام مسئول با اشاره به درپيش رو بودن ماه محرم و تسليت ايام عزاداري حضرت اباعبد الله الحسين(ع)  بر درس آموزي از آموزه هاي حضرت سيد الشهدا(ع) تاكيد كرد.
ميرمحمدي همچنين از زحمات "محمد رضا فلاح زاده" قدرداني و براي وي آرزوي توفيق كرد.