به گزارش روابط عمومي استانداري در اين پيام آمده است:
مردم انقلابی و هوشیار ایران اسلامی امسال همچون سنوات گذشته با حضور گسترده در راهپیمایی  يوم ا... 22 بهمن، یاد و خاطره امام راحل عظيم الشان (ره)، شهدای گرانقدر و ایثار و فداکاری مبارزان انقلاب اسلامی را گرامی خواهند داشت و بر تداوم تحقق آرمان های شهدا و حضرت امام خمینی(ره) و شعارهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) تاکید خواهند نمود و قدرت، وحدت و همبستگی خود را به رخ دشمنان انقلاب اسلامی خواهند کشاند.
امام خمینی(ره) در بخشی از سخنان خود در خصوص 22 بهمن، با اشاره به خیانت های مستكبران عالم می فرمایند: " بيست و دوم بهمن سرآغاز پيروزي ملت ايران بر مستكبران و غارتگران است "
در این برهه حساس از زمان که استکبار جهانی، با حربه تحریم ایران، صف آرایی کرده است و تلاش می کند تا ایران را از رسيدن به قله هاي پيشرفت و تعالي باز دارد، باید نشان دهیم ملت ایران با تمامی آحاد و اقشار خود، هر گونه توطئه دشمن را خنثی خواهد کرد.
دشمنان اعتراف کرده اند که می خواهند با فشار و تحریم های بیشتر ، مردم را از پای درآورده و از ادامه حمايت از انقلاب و آرمان هاي آن باز دارند، زهي خيال باطل كه ملت رشيد و بصير ايران اسلامي همچون سال هاي گذشته با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی 22 بهمن با ولایت و رهبری تجدید میثاق خواهند کرد و امید بیگانگان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران را به یاس مبدل می کنند.
ملت ایران در 22 بهمن امسال به دشمن نشان می‌دهند که اقتصاد مقاومتی بر تحریم‌ها پیروز بوده  و در حقیقت برتری انقلاب و بیداری اسلامی را ثابت خواهند کرد.
رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) نيز در مورد 22 بهمن سال 57 می فرمایند: " در بيست و دوم بهمن دست انتقام حق از آستين ملت رزمنده ايران بيرون آمد و نصرت اعجاز آميز اسلام بر كفر، تحقق يافت"
ملت ایران در تداوم انقلاب و عبور از چالش های فرارو هیچگاه رهبر عزیز و ناخدای کشتی انقلاب خود را تنها نخواهند گذاشت و با رویش های جدید جای ریزش های انقلاب را پر خواهد کرد و با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی و تبعیت خود را از ولی فقیه و رهبر عزیز انقلاب اسلامی (مد ظله العالي) نشان خواهد داد.
شوراي اطلاع رساني استان، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و نثار خالصانه ترین درودها و سلام های خود به ارواح طیبه شهیدان انقلاب اسلامی و روح پرفتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی از همه ملت سرفراز ایران اسلامی جهت مشارکت پرشور و فعالانه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت می نمايد تا با حضور باصلابت خود یکبار دیگر توطئه در هم تنیده نظام استکبار را خنثی نمایند.