دعوت معاون استاندار به مشارکت حداکثری مهندسان در انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی

معاون عمرانی استاندار یزد با صدور پیامی ، جامعه بزرگ مهندسین استان را به حضور و مشارکت حداکثری و پرشور در برگزاری انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی استان دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ محسن صادقیان در این پیام آورده است:  فعالیت صنعت ساختمان و رونق بخش مسکن، بدلیل نقش ویژه ای که در  تولید و مصرف مصالح ساختمانی، تجهیزات و وسایل مرتبط دارد و با بکارگیری نیروی انسانی از کارشناس،  متخصص و مهارتی تا کارگری جایگاه مهمی در رونق اقتصادی و جهش تولید در کشور  خواهد داشت. لذا هدف گذاری و مشارکت موثر در  تصمیم سازی و تصمیم گیری تاثیرات مستقیم بر رونق و رکود بازار مسکن خواهد داشت.

مشارکت در انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان  فرصتی برای ارتقای جایگاه مهندسان و سازمان نظام مهندسی ساختمان هم در جامعه مهندسین و هم در بین شهروندان است. هم‌اکنون این فرصت فراهم شده است تا با رای عالمانه برای استیفای حقوق مهندسان ایفای نقش کنیم.

با توجه به برنامه های دولت برای اجرای  پروژه های بزرگ مسکن، نقش مهندسان در صنعت ساختمان پررنگ تر خواهد شد و ثمره این انتخابات، نمایندگانی هستند که از حقوق و جایگاه مهندسان در به کارگیری مهارت و توانمندیهایشان برای اجرای این پروژه ها دفاع می کنند.

افزودن نظرات