به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،"محمد رضا فلاح زاده" روز چهارشنبه در اين ديدار با قدرداني از نيروهاي خدوم بخش خدمات شهري شهرداريهاي استان يزد، گفت: تمام زيبايي يك استان،شهرستان و شهر مرهون خدمت خوب،خالصانه و دلسوزانه نيروهاي خدمتكار شهرداريها است .
وي با بيان اينكه "عزت از آنِ خداوند، رسول خدا و مومنين است" افزود: تمام مردم بايستي هرچه احترام و انسانيت دارند را تبديل به عشق و محبت كرده و سرازير چهره هاي نوراني خدمتكاران كنند.
عالي ترين مقام اجرايي استان ، با اشاره به حديث "النظافه من الايمان " اظهار داشت: شما در حوزه اي وارد شده ايد كه نه تنها ايمان شما ، بلكه ايمان مردم آن شهر سنجيده مي شود و كار پرثوابي را انتخاب كرده ايد.
فلاح زاده تصريح كرد: عزيز ترين قشر، خدمتكاران خدمات شهري شهرداريها هستند.
استاندار يزد با اشاره به ماجراي بوسه رسول اكرم اسلام(ص) بر كف دستان سعد انصاري، خاطرنشان ساخت: بر اساس روايات، دستي كه براي كسب رزق و روزي حلال تلاش كند، آتش به آن نمي رسد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود، با اشاره به برخي از مشكلات و سختيهاي كار نيروهاي خدمات شهرداريها، بر قرارگرفتن پرداخت حقوق كارگران اين بخش در اولويت اصلي كار شهرداريها تاكيد كرد.
اين مقام مسئول همچنين از زحمات و تلاشهاي ويژه اين قشر در ايام نوروز امسال و توجه شهرداريها به فضاي سبز تشكر و قدرداني كرد.
فلاح زاده در ادامه خطاب به شهرداران، خواستار آسان سازي شرايط اعطاي پروانه هاي ساخت و ساز براي كاهش قانون گريزيها در اين زمينه شد.
در ابتداي اين ديدار شهردار يزد، مهم ترين بخش فعاليت شهرداريها را حوزه خدمات شهري دانست و از فعالان اين بخش قدرداني كرد.
"محمد رضا عظيمي زاده" با اشاره به تلاشهاي بي شائبه كارگران خدمات شهري، گفت: اولويت يك شهرداريهاي استان، توجه به بخش خدمات شهري است.
در پايان، استاندار يزد به سئوالات مطرح شده پاسخ داد و در زمينه درخواستهاي اين افراد دستوراتي صادر كرد.