پیام استاندار یزد به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج

استاندار یزد به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی را صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر مهران فاطمی، به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی را به شرح زیر صادر کرد.

"مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا "
( سوره احزاب آيه 23)

شجره طیبه بسیج  که به عنوان نهادی مردمی و برخاسته از متن جامعه با اهداف و آرمانهای الهی با فرمان امام راحل عظیم الشان(ره)  تاسیس گردید پایگاهی مستحکم در مسیر حفظ و صیانت از دستاوردهای عظیم انقلاب شکوهمند اسلامی در همه عرصه هاست که در آزمون های سخت تاریخی به ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس، آزمون خویش را به احسن وجه خویش پس داده و پس از آن نیز با تکیه بر توان ملتی غیور، شجاع و خداباور در تمامی عرصه ها نویدبخش اتفاقات و رویدادهای مهم در مسیر رساندن ایران عزیز اسلامی به قله های عزت و افتخار گردیده است.
تفکر بسیجی، تفکری مبتنی بر روحیه انقلابی و خودباوری، ایثار و فداکاری، عقلانیت و سختکوشی و خدا محوری و سلحشوری است و همین تفکرست که می تواند راهگشای امروز بسیاری از دردهای جامعه اسلامی باشد. از همین منظر است که رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) فرموده اند: «بسیج یکی از برکات انقلاب و از پدیده های بسیار شگفت آور و مخصوص این انقلاب است. این هم یکی از آن چیزهایی است که امام بزرگوار ما با دید الهی خود، با حکمتی که خدای متعال به او ارزانی کرده بود، برای کشور و ملت و انقلاب ما به یادگار گذاشت.»
اينجانب ضمن گراميداشت فرا رسیدن هفته بسيج و تبریک این مناسبت بزرگ به همه بسيجيان سرافراز و دلاور، موفقيت همگان را در راستاي آرمانهاي متعالی امام راحل عظیم الشان(ره) و منويات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي‌نمايم.

مهران فاطمی
استاندار یزد

افزودن نظرات