معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد عنوان كرد :

ارتقاء شاخصهاي توسعه در روستاها وظيفه اصلي بخشداران است

با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مراسم تكريم و معارفه بخشدار مركزي شهرستان ميبد برگزار شد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، بعداز ظهر دوشنبه 17 خرداد ماه مراسم توديع و معارفه بخشدار مركزي شهرستان ميبد با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، فرماندار شهرستان ميبد و جمعي از مديران اين شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداري ميبد برگزار شد.
«محمدعلي طالبي» در اين جلسه با بيان اينكه بخشدار نماينده عالي دولت در هر بخش است اظهار داشت: بخشداران مي توانند با عملكرد مناسب خود اعتماد مردم را نسبت به نظام جمهوري اسلامي ايران و برنامه هاي دولت تدبير و اميد ارتقاء دهند.
وي ادامه داد: در بين مسئولان سياسي كشور، استان و شهرستان، بخشداران بيشترين ارتباط را با مردم و نهادهاي مردمي دارند و مي توانند با تعامل خوب و  مثبت خود با مردم و نهادهاي برخاسته از مردم نمودي از  موفقيت دولت در هر بخش باشند.
طالبي افزود: هيچ توسعه و پيشرفتي بدون حضور و مشاركت مردم، توسعه موفقي نخواهد بود و بخشدار مي تواند با ارتباط و تعامل شايسته با شوراهاي اسلامي كه مظهر اراده و رأي مردم هستند و با هماهنگي با دهياريها نقش مهمي در پيشرفت بخش و مناطق روستايي داشته باشد.
 معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار تصريح كرد: عمران و آباداني روستاها و ارتقاء شاخصهاي توسعه در مناطق روستايي وظيفه اصلي بخشداران است و تحقق اين مهم نياز به همكاري، همدلي، هماهنگي و تعامل همه سازمانها، شوراها، دهياريها و مردم با بخشدار و مديريت بخش و شهرستان دارد.
وي با اشاره به تغيير مديريتهاي اخير در استان اظهار داشت: استاندار يزد و مجموعه مديريت ارشد استان نشان داده اند كه در تغييرات و جابجايي افراد آن چيزي كه در درجه اول اهميت قرار دارد اخلاق، رعايت اصول اخلاقي و استفاده از ظرفيتها و تجربيات افراد خدمتگزار به مردم در نظام جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
طالبي انتخاب افراد را براساس شايستگي عنوان و خاطرنشان كرد: انتخاب نيروهاي جوان در مسئوليت بخشداري با اين هدف است كه اين افراد با انگيزه بسيار بالا براي خدمت به مردم و نيروي جواني بتوانند با صرف تمام وقت و انرژي خود براي خدمت، بستر و زمينه لازم براي پيشرفت و توسعه بخش و شهرستان را فراهم كنند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار افزود: مديريت ارشد استان همواره در انتخاب افراد براي مسئوليتهاي مختلف به نظر صاحب نظران و كارشناسان دلسوز احترام گذاشته و اهميت قائل شده است اما برخي حاشيه سازي هاي به دور از انصاف نمي تواند ما را از تصميمات و برنامه هاي راهبردي براي توسعه و پيشرفت استان منصرف كند.
وي در پايان سخنان خود اظهار اميدواري كرد: مناطق روستايي و بخشهاي مختلف استان به كانونهايي براي ايجاد اشتغال و بسترهاي توسعه براي جامعه، شهرستان و استان تبديل شوند.
گفتني است در پايان اين مراسم «محمد شيباني»به عنوان بخشدار مركزي شهرستان ميبد معرفي شد و از زحمات و فعاليتهاي «محمدحسين قاسمي»بخشدار سابق بخش مركزي ميبد با اهداي لوح تقدير و هدايايي قدرداني گرديد.
 

افزودن نظرات