معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد خواستار شد:

استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای فرهنگ‌سازی در حوزۀ پدافند غیرعامل

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع مدیر و کارشناسان اداره‌کل پدافند غیرعامل استانداری گفت: یکی از مهمترین موضوعات مورد پیگیری در حوزۀ پدافند غیرعامل آموزش و فرهنگ سازی است که رسانه ها بستر و ظرفیت خوبی برای تحقق این موضوع هستند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی استانداری یزد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع مدیر و کارشناسان اداره‌کل پدافند غیرعامل استانداری ضمن قدردانی از فعالیت‌های این اداره‌کل بیان کرد: خوشبختانه انگیزۀ خوبی در بین کارکنان این اداره‌کل وجود دارد که امید است این عزم و اراده در تمامی زمینه ها به وجود آید و اقدامات خوب و سازنده ای را در زمینۀ پدافند غیرعامل در استان شاهد باشیم.
«محمدعلی طالبی» ادامه داد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها باید در دستور کار اداره‌کل پدافند غیرعامل قرار گیرد و مورد انتظار است که وجه رسانه‌ای این حوزه تقویت شود.
وی به فرا رسیدن هفتۀ پدافند غیرعامل اشاره کرد و افزود: برای آشنایی بیشتر مردم با موضوع پدافندغیرعامل باید برنامه‌ریزی خوبی در زمینۀ هفتۀ پدافند غیرعامل انجام شود.
طالبی در پایان سخنان خود خواستار برگزاری نشست شورای پدافند غیرعامل استان شد و از مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خواست تا در این زمینه برنامه‌ریزی لازم را انجام دهد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری نیز در ابتدای این نشست ضمن ارائۀ گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزۀ پدافند غیرعامل بر حمایت و راهنمایی مدیران ارشد استان در این حوزه تاکید کرد.
«حسین اسماعیلی» به اعتبارات حوزۀ پدافند غیرعامل اشاره کرد و ادامه داد : طبق برنامۀ پنجم توسعۀ کشور نیم تا دو درصد اعتبارات تملک دارایی ها می بایست در زمینۀ پدافند غیرعامل هزینه شود که با توجه به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل، پیگیری این موضوع از ضروریّت خاصی برخوردار است.
وی فرهنگ سازی، آموزش و برگزاری مانورهای مختلف برای ارتقای دانش عمومی و حفظ آمادگی دستگاه‌های استان را لازم و ضروری دانست و با اشاره به در پیش بودن هفتۀ پدافند غیرعامل بر فعال سازی برنامه‌های مرتبط با این هفته تاکید کرد.
اسماعیلی عضویت مدیرکل پدافند غیرعامل استان در شورای برنامه‌ریزی استان را از دیگر موضوعات مهم برشمرد و بر راه‌اندازی قرارگاههای پدافند غیرعامل در استان تاکید کرد.
 

JKalsnspdtslbs 1.jpg JKalsnspdtslbs 2.jpg
افزودن نظرات