سرپرست استانداری یزد:

برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب در یزد مردمی باشد

‌سرپرست استانداری یزد گفت: ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان مردمی و تاثیرگذار، ‌با استفاده از ابزار هنر و با هدف بیان دستاوردهای نظام به مردم و جوانان باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد به نقل از خبرگزاری ایرنا، "محمدعلی طالبی" سه شنبه شب ‌بیستم آذرماه در نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در باغ موزه دفاع مقدس یزد برگزار شد، بیان کرد: ثمره انقلاب اسلامی با برپایی نمایشگاه های مختلف در استان و شهرستانها در معرض دید مردم قرار گیرد.
سرپرست استانداری یزد ادامه داد: باید از فعالیت های کلیشه ای که در گذشته برگزار می شد، خودداری و طرح های جدید و جذاب با استفاده از ابزار هنر، افراد علاقه مند و همراهی تشکل ها، ‌استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و حمایت دستگاه ها برگزار شود.
وی تصریح کرد: ارائه خدمات به مردم باید واقعی و به دور از شعار زدگی و در راستای اهداف عالیه نظام و انقلاب با جلب مشارکت آحاد مردم انجام گردد.
طالبی به اهمیت پیگیری برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب در استان با فعالیت کارگروه ها تاکید کرد و گفت: برنامه ها باید بیانگر دستاوردهای ٤٠ ساله انقلاب اسلامی باشد و پیوست رسانه ای داشته باشد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در این جلسه گفت: ٢٥ کارگروه با عضویت دستگاه های مختلف در استان فعالیت دارند.
"حجت الاسلام ‌والمسلمین محد فخرالدینی" افزود: این کارگروه ها بر اساس ضرورت نسبت به برنامه ریزی و مدیریت برنامه ها با جلب مشارکت مردم و تشکل ها وظایف خود را انجام می دهند ‌و مردمی برگزار شدن جشن های ٤٠ سالگی انقلاب اسلامی با همکاری مردم، جوانان و دستگاه های اجرایی جزو رویکرد مهم این کارگروه هاست.
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز در این نشست گفت: کارگروه ها علاوه بر مرکز استان در ٩ شهرستان دیگر تشکیل و با قوت وظایف خود را انجام می دهند.
"سعید زارع" تصریح کرد: رویکرد شورا در تشکیل کارگروه ها همگی بر جلب همکاری مردم و انجام برنامه های جدید برای تبیین دستاوردهای انقلاب در ۴۰ سال گذشته است ‌و مردم باید نسبت به ارائه دیدگاه های خود به کارگروه ها و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان برای بهتر برگزار شدن برنامه ها اقدام کنند.
گفتنی است در این جلسه تعدادی از روسای کارگروه های شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ارائه طرح ها و برنامه های خود پرداختند.

★‌عکس: ‌رضا زارع★

افزودن نظرات