در مراسم آغاز به کار گروه بازرگانی امراللهی در شهرک صنعتی یزد صورت پذیرفت:

تاکید استاندار یزد بر بهره گیری بیشتر از ظرفیت مغفول مانده حوزه بازرگانی در استان

استاندار با اشاره به برخی بی توجهی ها به حوزه بازرگانی طی سالیان اخیر گفت: توسعه تک بعدی استان در حوزه صنعت و معدن موجب غفلت از عرصه هایی همچون گردشگری، اقتصاد دانش بنیان و فعالیت های اقتصادی همچون بازرگانی شده و باید این غفلت ها جبران شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در مراسم آغاز به کار گروه بازرگانی امراللهی و گروه مواد غذای سوروک در شهرک صنعتی یزد با اشاره به اهمیت بخش بازرگانی در چرخه اقتصادی کشور گفت: بازرگانی یکی از نیازهای اساسی جامعه بوده چرا که تامین کننده نیازهای روز جامعه است.
وی با بیان اینکه استان یزد در گذشته های دور جایگاه بسیار خوبی در زمینه بازرگانی داشته است گفت: صداقت، منصف بودن و موقعیت جغرافیایی یزد از جمله دلایل رونق بازرگانی در استان بوده است.
استاندار با اشاره به برخی بی توجهی ها به حوزه بازرگانی طی سالیان اخیر گفت: توسعه تک بعدی استان در حوزه صنعت و معدن موجب غفلت از  عرصه هایی همچون گردشگری، اقتصاد دانش بنیان و فعالیت های اقتصادی همچون بازرگانی شده و باید این غفلت ها جبران شوند.
استاندار یزد در ابتدای این دیدار، از بخش های مختلف و نحوه رویکرد و فعالیت های این گروه بازرگانی بازدید و در جریان مراحل مختلف فعالیت آن شد.

افزودن نظرات