مشاوراطلاع رساني و روابط عمومی استاندار یزد عنوان کرد:

تاکید دولت تدبير و اميد، بر افزايش آگاهي مردم از فعالیت سازمان ها

مشاوراطلاع رساني و روابط عمومی استاندار گفت: دولتمردان تدبیر و امید، بر افزايش آگاهي مردم ازفعالیتها و اقدامات سازمان ها و ادارات تاكيد دارند و از وظايف روابط عمومي هاست كه مردم را از اخبار درون سازمان ها مطلع سازند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، مراسم تجلیل از اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های اداره کل راه وشهرسازی استان ومسئولان و کارشناسان روابط عمومی ادارات تابعه این اداره کل با حضورمشاوراطلاع رساني و روابط عمومی استاندار و جانشین اداره کل روابط عمومی استانداری یزد و مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
مشاور اطلاع رساني و روابط عمومی استاندار در این مراسم با تبريك حلول ماه مبارك رمضان اظهار داشت: مدیران و کارشناسان روابط عمومي ها بايد ضمن يك نگرش دوسويه، پل ارتباطي موثر بين سازمان ها و مردم باشند.
"عباس ملازينلي" ضمن اشاره به امكانات مطلوب، شبكه ها و كانال هاي ارتباطي، يكي از نقصهای موجود نيروي انساني روابط عمومي ها را فقدان تحصيلات تكميلي در اين رشته برشمرد و با اشاره به موجود نبودن مقطع كارشناسي ارشد و دكترا در رشته روابط عمومی تصریح کرد: با مجمع نمايندگان مجلس شوراي اسلامي استان، در اين باره رايزني هایي در حال انجام است.
جانشين اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، مشكل اصلي روابط عمومي ها را در ايران، فقدان دانش سازماني دانست و افزود:مشکل روابط عمومی ها کمبود تجهیزات نیست بلکه متاسفانه در برخی از سازمانها و ادارات روابط عمومي ها بسيار دير از اخبار سازمان خود با خبر مي شوند که اين شايسته نماينده مردم نيست.
ملازينلي ادامه داد: استاندار یزد در یادداشتی که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی منتشر شد بر حضور الزامی روابط عمومي ها، در تمام نشستهاي مديران سازمان كه تصميم گيري هاي كلان در آن انجام می شود، فارغ از اينكه بخواهد در رابطه با آن جلسه اطلاع رساني صورت گيرد يا خير، تاکید داشته است.
مدير كل راه و شهرسازي استان نیز در این مراسم به همراهي، همزباني و پيوند بين روابط عمومي ها اشاره نمود واظهار داشت: براي اينكه بتوانيم خدمات مناسبي را به مردم  ارائه دهيم، لازم است از جایگاه روابط عمومی به درستی، مواظبت نماييم.
"محمدرضا نقصان محمدي" افزود: روابط عمومي ها به مانند چشم، مهمترين عضو در هر اداره ای هستند و از اهميت خاصي در سازمان هاي مربوطه، برخوردارمي باشند.
گفتنی است در پايان این مراسم  از رئیس و کارشناس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان، اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های اداره کل راه وشهرسازی استان ومسئولان و کارشناسان روابط عمومی ادارات تابعه این اداره کل که در چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت راه و شهرسازی، موفق به کسب رتبه اول شده اند با اهدای لوح تقدیر،  تجلیل گردید .
 

افزودن نظرات