معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد؛

تخریب بارگاه ملکوتی اهل بیت(ع) در بقیع عاشورای دوم بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد‌‌؛ با صدور پیامی فرا رسیدن هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع را تسلیت گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد‌؛ مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرا رسیدن هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز تخریب بارگاه ملکوتی اهل بیت نبوت، و هتک حرمت مراقد امامان معصومین در بقیع، عاشورای دوم بود و باید مسلمانان جهان به ویژه شیعیان مراتب نفرت، انزجار خود را از عاملان این جنایت به گوش جهانیان برسانند.

حدود ۱۰۰ سال پیش لشکر جهل و ظلالت، در چنین روزی، با بیل و کلنگ نصب و عداوت به حرم شریف ائمه چهارگانه و دیگر وابستگان خاندان رسالت در بقیع یورش برده و آنها را با خاک یکسان کردند و بار دیگر عمل زشت و نفرت بار متوکل عباسی را در تخریب گنبد و بارگاه حسینی و شخم زدن زمین آن را تکرار کردند «یُریدُونَ لِیُطفِئُوا نُور الله واللهُ مُتِمٌ نُورِهِ وَلَو کَرِهَ الکافِرُون» قرآن مجید، مسلمانان جهان را به ترفیع و تکریم بیوتی که مرکز حمد و تسبیح الهی است، دعوت می‌نماید و می‌فرماید: «فی بُیُوتٍ أَذن الله أَن تُرفَعَ»

اینجانب سالروز جسارت به بقیع شریف را به همه شیعیان جهان، ملت امام حسینی ایران و مردم حسینیه ایران یزد که قلبشان مالامال از عشق به خدا و حضرات معصومین (ع) است تسلیت عرض می نمایم.

علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

افزودن نظرات