استاندار یزد تاکید کرد:

جهان اسلام مي تواند در دنيا بسیار تأثيرگذار باشد

استاندار یزد عصر سه شنبه 4 خرداد در دیدار با دبیرکل گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه گفت: کشورهای اسلامی می توانند در دنیا بسیار تاثیرگذار باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مدیرکل حوزه استاندار با دبیرکل گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه در دفتر استاندار دیدار و گفتگو کردند.
"سیدمحمد میرمحمدی" در این دیدار ضمن اشاره به قدرت کشورهای اسلامی در صورت اتحاد و همبستگی اظهار داشت:  يكي از مشكلات كشورهاي اسلامي اين است كه ارتباطات پايدار را با یکدیگر كمتر برقرار مي كنند زيرا بيشتر تحت تأثير قدرتهاي بزرگ جهت گيري مي نمایند.
وی با بیان اینکه جهان اسلام از ظرفيتهاي بسيار خوبي برخوردار است افزود: كشورهاي اسلامي مي توانند به هم كمك كنند و همديگر را تقويت كنند.
میرمحمدی با اشاره به دوران پساتحریم تصریح کرد:  این دوران فرصت بسیار مناسبی است که بتوانیم رابطه خود را به ویژه در حوزه صنعت و تجارت با کشورهای جهان و کشورهای اسلامی گسترش دهیم.
ظرفیتهای بالای استان یزد برای سرمایه گذاری
دبیرکل گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه نیز در این دیدار استان یزد را دارای ظرفیتها و پتانسیلهای بالائی در حوزه گردشگری، صنعت و معدن دانست و خواستار فراهم شدن بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در این استان شد.
"سیدعلی محمد موسوی" ضمن تشریح اقدامات انجام شده در گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه خاطر نشان کرد :آماده هر نوع همکاری با استان یزد در حوزه های مختلف هستیم.
 

افزودن نظرات