حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست هم اندیشی ساخت کتابخانه خیرساز در مناطق فاقد کتابخانه شهر یزد

نشست هم اندیشی ساخت کتابخانه خیرساز در مناطق فاقد کتابخانه شهر یزد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی استانداری یزد؛ نشست هم اندیشی ساخت کتابخانه خیرساز در مناطق فاقد کتابخانه شهر یزد با حضور مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

مهندس عزیزی در این نشست با اشاره به اقدام درخور تحسین  محمد حسین حسینی فهرجی رکورددار روپایی ایران در زمینه ساخت کتابخانه گفت: ایشان یکی از چهره های نخبه استان است که صاحب رکورد های جهانی در زمینه ورزش روپایی با توپ هستند و الان نیز به عرصه فرهنگی و کتابخوانی ورود کرده که جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی تاکید کرد: امیدوارم با پیگیری های اداره کل کتابخانه های استان شاهد احداث یک کتابخانه در شأن مردم یزد باشیم.

دوست فاطمی ها مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در این نشست از حضور روزانه هزار متقاضی در کتابخانه مرکزی خبر داد و گفت: میزان سرانه کتابخانه در استان پایین بوده و ورود خیرین به این عرصه میتواند سرانه استان را افزایش دهد.

گفتنی است محمد حسین حسینی فهرجی رکورددار روپایی ایران قصد دارد به نیابت از مادر مرحومه اش و در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی بین نسل جوان در منطقه فاقد کتابخانه شهر یزد کتابخانه احداث نماید.

​​​​​​​

 

افزودن نظرات