استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه فرهنگیان یزد، مطرح کرد؛

دانشگاه فرهنگیان، قلب تپنده آموزش و پرورش

استاندار یزد دانشگاه فرهنگیان را قلب تپنده آموزش و پرورش دانست و گفت: با افزایش توجه و ارتقاء جایگاه این دانشگاه شاهد تحقق اهداف و رویکردهای سند مذکور خواهیم بود.  

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، مراسم تکریم «منصور دهقان منشادی» و معارفه «علی اکبر کریمی زارچی» به عنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان یزد با حضور استاندار یزد، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان کشور و جمعی از مسئولین برگزار شد.
 
مهران فاطمی؛ استاندار یزد در این آئین، دانشگاه فرهنگیان را قلب تپنده آموزش و پرورش دانست و گفت: با افزایش توجه و ارتقاء جایگاه این دانشگاه شاهد تحقق اهداف و رویکردهای سند مذکور خواهیم بود.  
 
استاندار یزد با اشاره به نقش و رسالت سنگین دانشگاه فرهنگیان در تربیت معلم، اظهارداشت: باید حمایت ها و بسترهای لازم در راستای نقش آفرینی هر چه بهتر این دانشگاه و ارتقاء بیش از پیش جایگاه آن صورت گیرد.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش از اقدامات ارزشمند «منصور دهقان منشادی» در دوران فعالیت به عنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان یزد قدردانی کرد و افزود: اقدامات و رویکردهای مورد پیگیری ایشان، برگ زرین دیگری به کارنامه پر افتخار دانشگاه فرهنگیان یزد افزوده است.  

فاطمی در ادامه با اشاره به کارنامه علمی و اجرایی علی اکبر کریمی زارچی؛ رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان یزد، گفت: ایشان شخصیتی باسواد، انقلابی، بسیجی و پرورش یافته در خانواده ای فرهنگی بوده و از موفق ترین مدیران فرهنگی_ تربیتی در محیط دانشگاه ها محسوب می شود.  

استاندار یزد در همین راستا ادامه داد: امید است ایشان در دوران جدید مدیریتی خود با توجه به سوابق درخشان، توکل بر خدا، استفاده از ظرفیت های موجود و با همدلی و همراهی سایر دانشگاه ها و دستگاه های استان، نقطه تحول و عطفی را در دانشگاه فرهنگیان ایجاد کند.  

وی یکی از مهمترین اقدامات سخت افزاری مورد پیگیری رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان یزد را شکل گیری پردیس جامع این دانشگاه عنوان و تصریح کرد: ساختمان ها و فضاهای فعلی زیبنده دانشگاه فرهنگیان نیست و فاصله زیادی با تراز و جایگاه مطلوب مد نظر استان دارد.

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات