استاندار يزد عنوان كرد:

رمز پيروزي ملت ايران كلمه توحيد و توحيد كلمه است

استاندار يزد گفت: رمز پيروزي ملت ايران كلمه توحيد، توحيد كلمه، اتحاد و همبستگي است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری يزد، شامگاه سه‌شنبه 20 بهمن‌ماه جشن انقلاب با حضور استاندار يزد، معاونين و مشاورين استاندار، مديران كل استانداري، كاركنان استانداري يزد و خانواده آن‌ها در مجموعه فرهنگي ورزشی جام جم صداوسيماي مركز يزد برگزار شد.

استاندار يزد در اين مراسم ضمن تبريك ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اظهار داشت: اين ايام يادآور مبارزه‌ها، مقاومت‌ها، شجاعت‌ها و اتحاد و همدلي ملت بزرگ ايران است كه با رهبري حكيمانه حضرت امام خميني (ره) به حيات رژيم 2500 ساله شاهنشاهي پايان دادند و نظام جمهوري اسلامي ايران را مستقر كردند.
«سید محمد ميرمحمدي» ادامه داد: امروز نيز كشور ايران در سطح قدرت‌های جهاني مطرح است و دنياي غرب و شرق دریافته‌اند كه تنها با حضور و ايفاي نقش جمهوري اسلامي ايران می‌توانند آرامش را در منطقه برقرار سازند.
وي افزود: جوانان و ملت ايران در تمام عرصه‌های فرهنگي، اجتماعي، علمي، فناوري، سياسي، اقتصادي، ديپلماسي و نظامي موفقیت‌های چشمگيري را كسب کرده‌اند و به بركت خون شهيدان امنيت و آرامش در جامعه حاكم شده است.
ميرمحمدي تصريح كرد: شايسته است ملت ايران از هر حركتي كه موجب اختلاف می‌شود دوري كنند زيرا رمز پيروزي جمهوري اسلامي ايران در تمام اين 37 سال و در مقابل توطئه‌های خارجي و داخلي، تحریم‌های ظالمانه و جنگ تحميلي اتحاد، وحدت و همبستگي ملي بوده است.
استاندار يزد اظهار داشت: ملت ايران یک‌بار ديگر با حضور گسترده خود در راهپيمايي 22 بهمن ضمن دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامي و آرمان‌های حضرت امام خميني (ره) یک‌بار ديگر قدرت، صلابت و فرهنگ غني نظام جمهوري اسلامي ايران را به جهانيان نشان خواهند داد.
وي با اشاره به اهميت انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي افزود: دنيا در روز هفتم اسفندماه با حضور گسترده مردم در انتخابات بيشتر از گذشته متوجه خواهد شد كه راه‌های نفوذ به ملت ايران بسته است و مردم ايران مانند سدي استوار و مقاوم در مقابل تمام توطئه‌های دشمنان انقلاب و اسلام ایستاده‌اند.
ميرمحمدي در پايان سخنان خود ضمن قدرداني از خانواده كاركنان استانداري تصريح كرد: اين صميميت، همدلي، همكاري، گذشت و مهرباني شما موجب می‌شود تا همكاران ما با شادابي و روحيه بالاي خدمت در استانداري حاضر شوند و بدون شك خانواده كاركنان استانداري نقش مهمي در حل مشكلات مردم‌دارند.
 

Marssjshshnsgsghh 01.JPG Marssjshshnsgsghh 02.JPG Marssjshshnsgsghh 03.JPG
افزودن نظرات