رئیس ستاد انتخابات استان یزد:

فرمانداران پس از اطمینان از پایان رأی‌گیری نسبت به شمارش آراء اقدام کنند

رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه احتمال تمدید ساعت رأی‌گیری وجود دارد به فرمانداران توصیه کرد پس از اطمینان از پایان کار رأی‌گیری، نسبت به بستن شعبه‌های اخذ رأی و شمارش آراء اقدام کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز جمعه 7 اسفندماه، «محمدعلی طالبی» با حضور در اتاق خبر ستاد انتخابات استان یزد مستقر در استانداری افزود: نتیجه انتخابات پس از پایان کار رأی‌گیری و قطعیت آن و تائید هیئت نظارت بر انتخابات اعلام خواهد شد.
وی از اعلام نتیجه انتخابات در صبح روز شنبه و پس از انتخابات خبر داد و از فرمانداران خواست اوضاع بعد از پایان کاری رأی‌گیری را مدیریت کنند و جلوی بروز شایعات احتمالی و گمانه‌زنی‌ها را بگیرند.
وی با اشاره به هم‌زمان شدن برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و متفاوت بودن رنگ تعرفه‌های این دو انتخابات به رأی‌دهندگان توصیه کرد: در هنگام انداختن رأی خود به صندوق به رنگ تعرفه‌های رأی توجه کنند چراکه اشتباه در این زمینه موجب ابطال آرای می‌گردد.
گفتني است 719 شعبه اخذ رأی در استان یزد برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در نظر گرفته‌شده است که از این تعداد هفت شعبه به اقلیت‌های دینی اختصاص دارد و665 هزار و 504 نفر در استان یزد واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.
 

افزودن نظرات