معاون توسعه روستايي رئیس‌جمهوری در بازديد از نمايشگاه توانمندی‌های روستا :

مردم استان يزد خلاق و صبور هستند

معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئیس‌جمهوری اسلامي ايران با حضور در سالن 26 نمايشگاه توانمندی‌های روستاييان از تمامي غرفه‌های استان يزد بازديد كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد ، "سيد ابوالفضل رضوي" در اين بازديد با تک‌تک غرفه داران، بخشداران و فرمانداران گفتگو و در جريان وضعيت توليد در روستاهاي استان يزد قرار گرفت.
معاون توسعه روستايي و مناطق محروم كشور در حاشيه اين بازديد گفت : غرفه‌های استان يزد بسيار خوب طراحی‌شده و انتظار از مردم سخت‌کوش يزد بسيار بالا است.
"رضوي" افزود: یزدی‌ها خلاق و صبور هستند و سخت‌کوشی مردم اين منطقه كويري در همه‌جا معروف و زبانزد است.
وي تصريح كرد: استان يزد يكي از استان‌های كم آب كشور است، بااین‌حال مردم يزد خوب زندگي كردن را آموخته‌اند و می‌دانند چگونه بايد براي استفاده از ذخاير كم آب برنامه‌ریزی كرد.
وي در پايان با تأكيد بر اينكه نمايشگاه بسيار خوبي با حضور روستاييان سراسر كشور برگزارشده است، اظهار داشت: از همه مسئولان، استانداران، معاونان امور عمراني، مديران كل امور روستايي ، فرمانداران، بخشداران، دهياران و همه روستاييان سراسر كشور و به‌ویژه استان يزد به جهت شركت در اين نمايشگاه تشكر می‌کنم.
گفتني است اين نمايشگاه از 14 تا 17 مهرماه سال جاری از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذيراي بازديدكنندگان خواهد بود و استان يزد با 10 غرفه متنوع در اين نمايشگاه حضور يافته است.

 

افزودن نظرات