معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

مهمترين ويژگي دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري، انجام وظايف حاكميتي و منحصر به فرد است

مراسم تكريم و معارفۀ مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و مديران و كارشناسان دفاتر مختلف اين معاونت برگزار شد.

به گزارش دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري يزد ، صبح چهارشنبه پنجم آبان ماه مراسم تكريم و معارفۀ مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، مديران كل و كارشناسان دفاتر معاونت سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري و  فرماندار يزد در استانداري يزد برگزار شد.
«محمدعلي طالبي» در اين نشست ضمن تقدير از تلاشهاي كاركنان دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري گفت: اين دفتر از دفاتر مهم و راهبردي استانداري با مسئوليتهاي متعدد و وظايف منحصر به فرد است.
وي ادامه داد: چه در حوزه انتخابات ، چه در رابطه با كميسيونها، شوراها، احزاب و گروههاي سياسي و در حوزه تقسيمات كشوري، دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري وظايف حساس و جايگاه مهمي دارد.
طالبي با اشاره به اينكه در آستانه برگزاري انتخابات بسيار مهم و حساس دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا هستيم، افزود: خوشبختانه با همدلي، تلاش و همّت عوامل ناظر و اجرايي، انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي سالم و بسيار خوب برگزار شد و انشاالله با همين همدلي و تعامل انتخابات مهم پيش رو را نيز با مشاركت حداكثري مردم برگزار كنيم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خاطر نشان كرد: در حوزه تقسيمات كشوري نيز در دولت تدبير و اميد با تعاملات بسيار خوبي كه به وجود آمد، مديريت خوبي انجام و از بروز تنش در بعضي از مناطق جلوگيري شد.
وي در حوزه احزاب و تشكلهاي سياسي نيز با بيان اينكه منشور وفاق و همدلي احزاب سياسي در حال تدوين است، گفت: در آستانه انتخابات لازم است شاهد رعايت منشور اخلاقي توسط احزاب و تشكلها باشيم و هر چه به فعاليت احزاب و تشكلها بها دهيم، مي توانيم با جلوگيري از برخي رفتارهاي افراطي در فضاي سياسي انتخابات آينده را با آرامش سياسي برگزار كنيم.
طالبي همچنين به وجود كميسيونهاي حساس كارگري، دانشجويي و اديان و فرق در دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري اشاره كرد و ادامه داد: لازم است در اين كميسيونها نيز با كار كارشناسي مناسب تعامل خوبي بين دستگاههاي عضو اين كميسيونها برقرار و آن آرامشي كه در اين حوزه ها لازم است را برقرار كنيم .
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در پايان سخنان خود از زحمات «مصطفي سالاري» مديركل سابق دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري تشكر و براي «محمد محامدي» مديركل جديد اين دفتر آرزوي توفيق كرد.


برگزاري انتخابات 94 در سلامت و آرامش كامل


مديركل سابق دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري در اين نشست گفت : انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در استان در سلامت و آرامش كامل و با مشاركت بي نظير مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.
«مصطفي سالاري» ادامه داد: اين مشاركت بالاي مردم موجب شد تا رتبه استان از رتبه پانزدهم به پنجم ارتقا يابد و با راي مردم نمايندگاني همراه و همدل براي استان انتخاب شدند.
«محمدمحامدي» مديركل جديد دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري نيز دراين نشست با آرزوي اينكه بتواند موفقيتهاي اين دفتر را در حوزه هاي مختلف تداوم بخشد، گفت : تكامل با همراهي و تعامل تحقق مي يابد و اميدواريم بتوانيم با تلاش و همكاري همه نيروها، انتخابات سال آينده را به خوبي و با مشاركت حداكثري مردم برگزار كنيم.
گفتني است در اين نشست با اهداي لوح تقدير از زحمات سالاري مديركل سابق دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري تجليل و حكم محامدي مديركل جديد اين دفتر تقديم وي شد.
 

افزودن نظرات