پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

استاندار یزد در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، مهران فاطمی؛ استاندار یزد در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

در این پیام آمده است؛

پرستاران همواره با تاسی به بزرگ پرستار کربلا در جایگاه ستون‌های اصلی نظام بهداشت و درمان، نسیم محبت و زلال امیدواری در مسیر سلامت را جاری می‌سازنند و روشنی بخش چراغ ایمان و اعتماد به زندگی در سایه تسکین بخشیدن به آلام دردمندان در قاب انسانیت هستند.

با تبریک میلاد پر خیر و سعادت بانوی بزرگ کربلا، اسوه صبر، ایثار و مهربانی حضرت زینب کبری سلام الله علیها به ویژه محضر پرستاران و سفیران سلامت؛ مراتب قدردانی خود از زحمات و تلاش‌های ارزنده این قشر شریف را ابراز نموده و از خداوند منان اجرالهی و توفیق روز افزون برای فعالان در حرفه پر فضیلت پرستاری را مسئلت دارم.
قطعا پیگیری مطالبات به حق جامعه خدوم پرستاری استان، سرلوحه پیگیری های ملی و مداوم مسئولان استان است که انشاا... با حمایت دلسوزانه خادمان مردم در دولت مردم به نتایج مناسبی منتج گردد.
یاد پرستاران عزیز هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهدای پرستار در عرصه ایثار، مقاومت و خدمت را گرامی می داریم و بر مقام مادران و همسران جانبازان و ایثارگران در جایگاه پرستاری از یادگاران جنگ تحمیلی درود می فرستیم.

 

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات