با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری؛

کتاب شعر ‌نویسنده اهل زارچ رونمایی شد

مراسم رونمایی از کتاب شعر " رفتن " اثر زهرا خوش‌اندام نویسنده اهل زارچ با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مسئولان و جمعی از شاعران و علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر در محل بخشداری زارچ برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ‌در این مراسم "‌اعظم کاظمی" مدیرکل دفتر امور ‌بانوان و خانواده استانداری ضمن تبریک میلاد باسعادت بانو دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)‌ و ایام الله دهه مبارک فجر به ارزش والای نگارش کتاب و ارتقای جایگاه مهم فرهنگ و بینش جامعه با نشر آثار هنرمندان اشاره کرد و پیشرفت جامعه را در گرو مطالعه و خلق آثار ارزنده با مشارکت بانوان فرزانه دانست.
کاظمی خاطرنشان کرد: اگر ‌بانوان ظرفیت های فرهنگی را بدانند و به نقش آفرینی خود اعتماد داشته باشند اتفاقات مهمی را رقم خواهند زد که در جهت پیشرفت جامعه خواهد بود.

"‌علیرضا عرشیان" ‌بخشدار زارچ نیز در این مراسم با اشاره به دارا بودن ظرفیت مناسب در حوزه شعر و نویسندگی در بخش زارچ، گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری انجمن های فعال و نویسندگان جوان بتوانیم این ظرفیت ها ‌را شکوفا کنیم و به تولید آثار ادبی فاخر و ارزشمند برسانیم.
"زهرا خوش اندام" ‌نویسنده کتاب شعر رفتن نیز در این نشست با اشاره به چاپ این کتاب، ‌اظهار کرد: کتاب در 500 جلد و با هزینه بالغ بر 60 میلیون ریال به چاپ رسیده است.‌

گفتنی است در این مراسم مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و بخشدار زارچ با اهدای لوح تقدیر، از نویسنده کتاب شعر رفتن تجلیل کردند.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★

افزودن نظرات