دبیر ستاد انتخابات استان یزد:

55 نامزد در سطح استان براي نمايندگي مجلس شوراي اسلامي رقابت می‌کنند

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه 55 نفر برای کسب چهار کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان یزد رقابت می‌کنند، تصريح كرد: تعداد نامزدها را در حوزه‌های انتخابیه «یزد و اشکذر»، «مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم»، «اردکان» و«تفت و میبد» به ترتیب 24، 15، 4 و 12 نفر اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز جمعه 7 اسفندماه، «مصطفي سالاری» با حضور در اتاق خبر ستاد انتخابات استان یزد؛ افزود: از همان ساعات اولیه کار رأی‌گیری، صف‌های طولانی در مقابل شعبه‌های اخذ رأی تشکیل شد و مردم با شورونشاط وصف‌نشدنی در انتخابات شرکت کردند.
وی احساس تکلیف مردم یزد برای شرکت در انتخابات را ستود و اظهار داشت: پیش‌بینی ما از این شورونشاط ، حضور حداکثری مردم در انتخابات است.
وی روند برگزاری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این استان را خوب ارزیابی کرد و خاطرنشان ساخت: حضور مردم این استان در پای صندوق‌های اخذ رأی کم‌نظیر است.
به گفته وی استان یزد در مجلس خبرگان رهبری یک کرسی در اختیار دارد و مردم ما از بین دو نامزد یکی را راهی مجلس خواهند کرد.
وی تعامل خوب بین عوامل اجرایی و نظارت انتخابات را از ویژگی‌های این دوره از انتخابات برشمرد و تصریح کرد: انتخابات این دوره کمترین تعداد تخلف را تاكنون داشته است.
 

افزودن نظرات