پیام تبریک فرماندار خاتم به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی

2022 07 17
"علی اکبریان"  فرماندار شهرستان خاتم  طی پیامی ۲۵تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی را به مدیران و کارکنان این دو نهاد در شهرستان تبریک گفت.

پيام تسليت فرماندار خاتم به مناسبت درگذشت پدر شهید والامقام فضل علی اکبری پور

2022 07 17
"علی اکبریان" فرماندار خاتم  در پیامي درگذشت پدر شهید والامقام فضل علی اکبری پور  را تسلیت گفت.

تست

2022 07 03
تست

استقبال گرم مردم و مسئولین شهرستان خاتم از مدال آوران و ورزشکاران مسابقات دوومیدانی المپیاد ورزشی امام رضا(ع)

2022 07 03
در این مراسم"اکبریان" فرماندار خاتم، جمعی از مسئولین و چهره های ورزشی شهرستان، ورزشکاران و حامیان ورزش به همراه خانواده های ورزشکاران مدال آور حضور داشتند که با اهدا شاخ گل و لوح از زحمات ورزشکاران تجلیل به عمل آمد.

بازدید فرماندار خاتم از حوزه کنکور سراسری تجربی

2022 07 02
علی اکبریان فرماندار خاتم به اتفاق شکیبا مدیر آموزش و پرورش شهرستان از حوزه  کنکور سراسری تجربی بازدید نمودند. گفتنی است: در کنکور  سراسری سال جاری 618 داوطلب در رشته های علوم انسانی، هنر،ریاضی، تجربی و زبان با یکدیگر رقابت می کنند.

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان خاتم

2022 06 21
جلسه شورای مسکن  شهرستان خاتم با حضور "اکبریان" فرماندار خاتم "زارع" معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، مدیران و مسئولین عضو این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری با هدف هماهنگی و هم افزایی بین دستگاهی  و بررسی آخرین اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات جلسات قبل برگزار شد.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید تامین اجتماعی شهرستان خاتم

2022 06 21
در مراسمی با حضور "میرزایی" مدیر کل تامین اجتماعی استان ، "حسینی "معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری "حیدری" بخشدار چاهک  و دیگر مسئولین از زحمات جناب آقای باقری نژاد تقدیر و سرکار خانم محمود آبادی به عنوان مدیر جدید تامین اجتماعی شهرستان معرفی گردید

برگزاری جلسه شورای اقامه نمازشهرستان خاتم

2022 05 27
✍جلسه شورای اقامه نماز باموضوع بررسی ضرورت های ارتقاء فرهنگ اقامه نماز به ریاست "حسینی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و باحضور تاج آبادی بخشدار مرکزی و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد.  🔸️حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی   فرمانداری شهرستان در این جلسه بیان داشت؛ یکی از راه های تقرب به خدا اقامه نماز و احیاء این فریضه الهی بوده که کوتاهی در انجام این فریضه موجب دوری از خدا می شود.  🔸️ایشان همچنین با اشاره به اهمیت وجایگاه نماز و لزوم توجه جدی به این امر مهم الهی، تلاش مسئولین و همه آحاد مردم را در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز مورد تاکید قرار داد  🔸️در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به راهکار های توسعه و گسترش فرهنگ نماز اشاره و گفت : مسؤولین باید ضمن همکاری با ستاد اقامه نماز، در انجام برنامه های مربوط به نماز اهتمام ویژه ای داشته باشند

️برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید اداره تعاون روستایی شهرستان خاتم

2022 05 27
در مراسمی با حضور "دشتی" مدیر کل تعاون روستایی استان ، "اکبریان" فرماندار خاتم  و دیگر مسئولین از زحمات جناب اقای الله مراد حیدری تقدیر و جناب آقای روح الله هاشمی به عنوان مدیر جدید اداره تعاون روستایی شهرستان معرفی گردید

حضور ویدئو کنفرانسی "اکبریان" سرپرست فرمانداری خاتم به اتفاق "زارع"معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و "حیدری" شهردار هرات در جلسه شورای مسکن استان 

2022 05 27

تقدیرسرپرست فرمانداری خاتم از پرسنل آزمایشگاهی شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

2022 05 27
✍ همزمان به مناسبت 30 فروردین ماه  روز علوم آزمایشگاهی “اکبریان" سرپرست فرمانداری خاتم به اتفاق "حسینی" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری، با حضور در شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان آیت الله خاتمی ضمن عرض خداقوت با اهدا گل و لوح اززحمات پرسنل آزمایشگاه تقدیربه عمل آوردند. ▪️گفتنی است: در ادامه اکبریان سرپرست فرمانداری با همراهی دیگر مسئولین از بخش تازه تاسیس "عفونی" بیمارستان آیت الله خاتمی بازدید نمودند.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان خاتم

2022 05 27
جلسه شورای ترافیک شهرستان با حضور زارع معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری,حیدری بخشدار چاهک و دیگر مسئولین به منظور برسی مصوبات جلسات قبل و برسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

تجلیل از فعالان طرح نوروزی شهرستان خاتم

2022 05 27
در مراسمی با حضور"اکبریان" سرپرست فرمانداری, معاونین فرمانداری,نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر  استان,رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان خاتم از امدادگران در طرح ملی راهنمایی مسافران نوروزی1401 و جوانان فعال در طرح ملی راهنمایی مسافران نوروزی و خدمات بشر دوستانه و خیرین و مربیان داوطلب با اهدا لوح سپاس تجلیل شد

بازدید سرپرست فرمانداری خاتم از عملیات احداث کانال و لوله گذاری چاه جدید مجتمع آبرسانی روستاهای بخش چاهک

2022 05 27
✍"اکبریان" سرپرست فرمانداری خاتم  به اتفاق" سرهنگ باقری" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، "حیدری" بخشدار بخش چاهک و دیگر مسئولین از عملیات اجرای احداث کانال و لوله گذاری چاه جدید آب شرب روستاهای اسلام آباد،شهریاری،بختیاری و.. بخش چاهک بازدید نمودند. گفتنی؛پس از حفر چاه آب شرب جدید عملیات لوله گذاری این چاه تا مخزن مجتمع آبرسانی به طول سه کیلومتر به منظور حل مشکل آب شرب روستاهای مذکور آغاز گردید که بلافاصله بعد از اتمام لوله گذاری تجهیز چاه دردستور کار قرار دارد.

برگزاری جلسه هماهنگی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان خاتم

2022 05 27
در جلسه ای با حضور "اکبریان" سرپرست فرمانداری خاتم،"حسینی" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری،مدیر اداره ورزش جوانان ودیگر مسئولین نحوه برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان مورد بحث و برسس قرار گرفت.

تشکیل جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا

2022 05 27
✍ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا شهرستان با حضور "اکبریان" سرپرست فرمانداری خاتم، "حسینی" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری بخشداران مرکزی و چاهک و دیگر مسئولین به منظور ارائه گزارشی از وضعیت واکسیناسیون و اقدامات نظارتی انجام شده در خصوص نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان برگزار شد.
در نشست شورای جهادی شهرستان خاتم مطرح شد؛

پیشنهاد قرار گرفتن خاتم به عنوان هدف تحقق الگوی جامعه آبادانی بنیاد علوی

2022 05 27
✍در جلسه ای با حضور"اکبریان" سرپرست فرمانداری خاتم "محمد قلی" معاون توسعه و برنامه ریزی بنیاد علوی کشور وگروه های جهادی شهرستان خاتم در خصوص نحوه و حوزه فعالیت بنیاد علوی و همچنین اضافه شدن شهرستان خاتم به عنوان یکی از مناطق کمتر توسعه یافته،جهت فعالیت بنیاد علوی در راستای عمران آبادانی  بحث و تبادل نظر صورت گرفت. 🔸️گفتنی است درپایان این جلسه مسئولین ضمن بازدید از مناطق مختلف شهرستان با حضور در حوزه مقاومت امام حسن (ع) چاهک و دیدار و نشست با گروه های جهادی  بخش چاهک به بررسی ظرفیت ها وپتانسل های منطقه پرداختند. 🔹روابط عمومی فرمانداری خاتم
به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفت؛

دیدار سرپرست فرمانداری خاتم با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان

2022 05 27
صبح امروز "اکبریان" سرپرست فرمانداری خاتم به اتفاق بخشداران چاهک و مرکزی با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اهدا لوح و گل از زحمات  و کارکنان این نهاد تجلیل نمودند.

پیام فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

2022 04 24
علی اکبریان فرماندار شهرستان خاتم در پیامی سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت:

علی اکبریان به سمت فرماندار شهرستان خاتم منصوب شد

2022 04 24
  طی حکمی از سوی وزیر کشور، علی اکبریان به سمت فرماندار شهرستان خاتم منصوب شد. 🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، دکتر احمد وحیدی طی حکمی، علی اکبریان را به سمت فرماندار شهرستان خاتم منصوب کرد. شد.