فجر چهلم؛

شکوه اقتدار میبدی‌ها در یوم‌الله 22 بهمن علیرغم بارش رحمت‌اللهی

هم‌زمان با سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن امسال در شهرستان میبد علی‌رغم تبلیغات منفی دشمنان انقلاب، همراه با بارش باران به شکل هرچه باشکوه‌تر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان میبد هم‌زمان با سراسر کشور به اقیانوس فجر چهلم پیوستند و در یوم‌الله 22 بهمن شکوه دیگری از اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

مردم شهرستان میبد از نخستین ساعات امروز به‌سوی خیابان‌ها آمدند و بی‌توجه به تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان توفنده‌تر از 22 بهمن 57 به ندای ولایت لبیک گفتند.

دراین‌بین شاهد بارش رحمت الهی بر شهر میبد بودیم که علیرغم بارش شدید، مردم همچنان درصحنه حضور داشتند.

قشرهای مختلف مردم با سردادن شعارهای انقلابی مانند " مرگ بر آمریکا" ،" مرگ بر اسراییل"، " نصر من الله و فتح قریب"، " 22 بهمن یوم‌الله -  یوم‌الله" و... بار دیگر با آرمان‌های والای خمینی کبیر (ره)، شهدای والامقام و مقام عظمای ولایت‌عهدی دوباره بستند.

مردم شهرستان میبد با شرکت در این راهپیمایی نشان دادند که مشکلات امروز کشور نمی‌تواند آن‌ها را از مسیر نظام و انقلاب دور سازد و همواره پشتیبان نظام و رهبری خواهند بود.

راهپیمایی شهرستان میبد با سخنان " حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدهادی بهشتی پور" جانشین عقیدتی سیاسی ناجا و قرائت قطعنامه یوم‌الله ۲۲ بهمن در مصلی بزرگ حضرت آیت الله اعرافی(ره) به پایان رسید.