به گزارش روابط عمومی استانداری یزد ، محمد رضا فلاح زاده در ابتدای این مراسم با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: حضرت زهرا(س) اسوه و الگویی برای تمام بانوان است و مهمترین درسی که می توان از  زندگی  آن بانوی بزرگوار گرفت ولایت مداری و حمایت از ولایت است.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت های جمعیت هلال احمر استان آن را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: فعالیت جمعیت هلال احمر در همکاری با ستاد تسهیلات نوروزی ، راه اندازی پایگاه های امداد جاده ای و برگزاری دوره های آموزشی قابل تقدیر است.
استاندار ادامه داد: فعالیت این سازمان در زمان دفاع مقدس در زمینه پشتیبانی و کمک به جبهه ها و امداد رسانی از ارزش والایی برخوردار بود.
فلاح زاده فعالیت در هلال احمر را نوعی فداکاری، ایثارگری و جانبازی نامید و ادامه داد: اگر فعالیت ها با نیت خالص همراه باشد از اجر و پاداش بالایی برخوردار است.
استاندار برنامه محوری ، قانون مداری ، روحیه ایثارگری و روحیه پیگیری را از عوامل پیشرفت در تمام زمینه ها برشمرد و گفت: به منظور رسیدن به آمادگی های لازم باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا آموزش های لازم قبل از وقوع و هنگام بروز حادثه داده شود.