به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،"محمد رضا فلاح زاده" در اين پيام آورده است:
      عروج ملكوتي و مظلومانه اسوه هاي بي بديل تلاش و تعهد، شهيدان محمد علي رجایی و حجت الاسلام و المسلمين دكتر محمد جواد باهنر(رحمه الله عليهما) ، فصلی ماندگار و هميشه تازه از شهادت را در كتاب تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامي رقم زده است تا با فرا رسيدن هفته آغازين شهريورماه ، خاطره اين سروهاي بلند كرامت و آزادي و راست قامتان جاودانه تاريخ در يادها زنده شود.
شهيدان رجائي و باهنر در حقيقت انسانهايي وارسته  و به خدا پيوسته بودند كه خدمت صادقانه و بي منت به مردم را وجهه همت خود قرار داده و در اين مسير روشن و پر افتخار، سر از پا نمي شناختند. در تبيين جايگاه رفيع شهيدان رجائي و باهنر، همين بس كه رهبركبير انقلاب اسلامي، حضرت امام خمینی (ره) در رثاي اين شهیدان والامقام فرمودند: «...آقای رجایی و آقای باهنر هر دو شهیدی هستند که با هم در جبهه های نبرد با قدرت های فاسد هم جنگ و هم رزم بودند. مرحوم رجایی به من گفتند که من بیست سال است که با آقای باهنر همراه بودم و خدا خواست که با هم از این دنیا به سوی او هجرت کنند» و  رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مدظله العالي) نيز فرموده اند: شهيد رجايي و شهيد باهنر انصافاً و حقاً ، الگوي دو چهره انقلابي مومن و خالص بودند و زندگي و شهادتشان درس آموز بود.
اينجانب ضمن تبريك هفته دولت ¬و روز كارمند و همچنين گراميداشت ياد و خاطره شهيدان والامقام رجايي و باهنر و شهداي والامقام كارمند استان يزد، از آحاد مردم شريف و مومن دارالعباده و دارالعلم يزد دعوت مي نمايم تا در مراسمي كه به همين مناسبت در هفتم شهريور ماه از ساعت¬8 الي 10 صبح  در مسجد روضه محمديه(حظيره) برگزار مي شود، حضوري پرشور و باشكوه داشته باشند.
توفيق روز افزون همگان به ويژه رياست محترم جمهوري اسلامي ايران؛ حضرت حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي  دكتر روحاني و اعضاي محترم هيأت دولت را در ظل توجهات حضرت ولي عصر (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء)  از درگاه خداوند  متعال مسألت مي نمايم.