در نشستی به ریاست استاندار یزد صورت گرفت :

امضای تفاهم نامه ساخت 3500 مسکن در قالب طرح اقدام ملی مسکن

تفاهم نامه ساخت 3500 مسکن توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در قالب طرح اقدام ملی مسکن، مابین استانداری یزد و این ستاد امضا شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در مراسم امضای تفاهم نامه ساخت 3500 مسکن توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در قالب طرح اقدام ملی مسکن که با حضور علی‌اکبر محرابیان؛ رئیس هیئت مدیره مرکز عمران ستاد اجرایی فرمان امام، هیئت همراه و جمعی از مسئولین استان در سالن کوثر استانداری برگزار شد، با اشاره به همکاری خوب دستگاه های استان و ستاد اجرایی فرمان امام طی یکسال اخیر عنوان کرد: این سطح از همکاری بین استان و ستاد، کمتر دیده شده بود و در گذشته بهره برداری مناسبی از ظرفیت نهادهای عام المنفعه بزرگ کشوری در یزد صورت نگرفته بود.
وی با اشاره به افزایش قیمت ها و سخت شدن تامین مسکن بخصوص برای اقشار کم درآمد در یزد عنوان کرد: ورود نهادهای عام المنفعه می‌تواند به خانه دار شدن این اقشار کمک کند.
دکتر طالبی با اشاره به ورود خوب ستاد اجرایی فرمان امام در اجرای طرح اقدام ملی مسکن ابراز امیدواری کرد این روند در استان تداوم داشته باشد.
استاندار با بیان اینکه یزد با توجه به آمار بالای مهاجرین، مسئولیتی کشوری در حوزه های ایجاد اشتغال، تامین مسکن و ... دارد،افزود: به همین منظور باید حمایت ها از استان متناسب با رسالت ملی اش باشد.
وی در انتها عنوان کرد : استان این آمادگی را دارد که علاوه بر طرح اقدام ملی مسکن، در دیگر حوزه های اقتصادی نیز با ستادها و بنیاد های عام المنفعه همکاری داشته باشد.

افزودن نظرات