مديركل روابط عمومي استانداري يزد خبر داد؛

 "سيد عبدالمجيد قائم محمدي" در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي استانداري يزد ضمن تبريك روز خبرنگار و قدرداني از اقدامات ارزنده اصحاب رسانه در آگاهي بخشي عمومي گفت: رسانه ها نقش بسيار مهم و تاثيرگذاري در پيشرفت جامعه ايفا مي كنند.
وي گفت: به مناسبت 17 مرداد سالروز شهادت شهيد صارمي و روز خبرنگار، طبق روال سال هاي قبل به توفيق الهي توانستيم از حدود 70 نفر از فعالين عرصه اطلاع رساني  مركز استان تجليل نماييم.
قائم محمدي ادامه داد: در اين برنامه استاندار يزد به قيد قرعه با حضور در منزل تعدادي از اصحاب رسانه از خدمات آنان قدرداني كرد.
 معاونين سياسي، امنيتي و اجتماعي، هماهنگي امور عمراني و توسعه مديريت و منابع انساني استاندار نيز با حضور در دفتر رسانه هاي استان از فعاليت ارزنده اصحاب رسانه تجليل كردند.
اين مقام مسئول گفت: در اين برنامه از مسئولين نشريان محلي، كشوري، خبرگزاري ها و سايت هاي خبري مورد تاييد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و همچنين خبرنگاران فعالي كه با اين عزيزان همكاري داشته اند، تجليل شده است.
وي در حصوص قدرداني از زحمات اصحاب رسانه شهرستان ها خاطر نشان كرد: با پيگيري روابط عمومي و تأكيد استاندار مسئوليت اجراي اين برنامه در شهرستا ن ها به عهده فرمانداران گذاشته شده است
قائم محمدي در پايان از استاندار، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، معاون هماهنگي امور عمراني و معاون توسعه مديريت و منابع انساني به خاطر همراهي در اجراي اين برنامه به صورت ويژه قدرداني كرد.
وي گفت: در روزهاي آينده از چند نفر باقي مانده از فعالين عرصه خبر و اطلاع رساني تجليل خواهد شد.