رييس ستاد انتخابات استان يزد:

به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات استان يزد، رئیس ستاد انتخابات استان یزد در این ارتباط ويدئو كنفرانسي اظهار داشت: در سالی که به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مزین شده و از آنجا که انتخابات تجلی حماسه بزرگ ملت ایران است باید تمام تلاش ها در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات به کار گرفته شود.
"غلامحسین دشتی" با تاکید مجدد بر ضرورت هرچه باشكوه‌تر برگزار شدن انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و يازدهمين دوره رياست جمهوري به عنوان مظهر حماسه سياسي ، عنوان کرد: هماهنگی، همدلی، وفاق و وحدت در استان لازمه برگزاری انتخابات باشکوه می باشد که خوشبختانه این نگاه دلسوزانه بر فضای شهرستان بافق حاکم است.
وی بر اتخاذ تدابیر لازم و ایجاد شرایط مناسب برای صیانت از آرای مردم تاکید کرد و ابراز داشت: مهمترین وظیفه مسوولان برگزاری انتخابات، برنامه ریزی و تلاش برای حفظ همدلی، آرامش و تقویت یکپارچگی جامعه است.
دشتی همچنین بر توجه ویژه به امر آموزش تاکید کرد و از فرماندار و اعضاي ستاد انتخابات شهرستان بافق خواست با توجه جدی به امر آموزش  در رفع نواقص احتمالی تلاش كنند.
مستند سازی تمام مراحل انتخابات ، اختصاص و تامین نیروهای امنیتی ویژه شعب بررسی فضای شعب اخذ رای از جمله مواردی بود که معاون سیاسی امنیتی استاندار در این ویدئو کنفرانس مطرح کرد و خواستار اجرای دقیق آن از مسئولان ستاد انتخابات بافق شد.
مشاور استاندار و مسئول كميته اطلاع رساني و تبليغات انتخابات استان نيز در اين جلسه گزارشي در خصوص فعاليت‌هاي كميته تبليغات و اطلاع‌رساني انتخابات استان يزد ارائه كرد.
"سيد عبدالمجيد قائم محمدي" گفت: تاكنون جلسات متعددي با ادارات در خصوص ساماندهي تبليغات محيطي، اطلاع رساني به اقشار مردم و ... برگزار و تعامل مناسبي با رسانه‌هاي استان برقرار شده كه به خواست خدا به جلب مشاركت بالاي مردم و خلق حماسه سياسي منتج شود.
قائم محمدي هم چنين در خصوص پورتال انتخابات استان، بسته اطلاع رساني انتخابات و فعاليت كميته تبليغات و اطلاع‌رساني شهرستانها گزارشي ارائه كرد.
"مهدي تقوايي" جانشين رييس ستاد انتخابات استان يزد هم در مورد روند ثبت نام، تاييد صلاحيت و امور اجرايي انتخابات گزارشي ارائه كرد و وظايف كميته‌هاي مختلف ستاد انتخابات را يادآور شد. 
 در ابتداي اين ارتباط ويدئوكنفرانسي ، فرماندار بافق ضمن تشریح عملکرد ستاد انتخابات بافق گفت: اولین گام تشکیل ستاد و تسلیم احکام مسئولان کمیته های ستاد بود که انجام شد.
"مهدی خاوری" افزود : تشکیل جلسات مربوط به کمیته های تخصصی ستاد ، تشکیل هیاتهای اجرایی بخش ، شهر و ریاست جمهوری طبق برنامه زمانبندی شده ، بازدید از شعب اخذ رای ، ثبت نام از داوطلبان شورای اسلامی از جمله فعالیتهای این ستاد می باشد.رئیس هیات اجرایی بافق تاکید کرد: تقارن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اگر چه باعث ایجاد حجم اجرایی قابل توجهی است، با این حال، با توجه به تجربه موفقیت آمیز شهرستان بافق در امر برگزاری انتخابات مختلف ، انتخابات آتی، بدون نارسایی و با شکوه هر چه تمام برگزار خواهد شد.