استاندار يزد:

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، " محمد رضا فلاح زاده" روز چهارشنبه در سي و يكمين نشست ستاد ساماندهي امور جوانان استان كه با حضور اعضاي اين ستاد در سالن حميديا برگزار شد، با اشاره به توان و ظرفيت هاي بالاي جوانان خاطرنشان ساخت: به كارگيري جوانان در امور مختلف كه توانايي آن را داشته باشند، تسريع در اجراي كار را به همراه دارد.
استاندار يزد تصريح كرد: جوانان با شناخت هويت و شخصيت خود كه يكي از اصلي ترين دلايل موفقيت آنان است مي توانند پله هاي پيشرفت و ترقي را يكي پس از ديگري طي نمايند.
فلاح زاده با اشاره به اهميت توجه مردم به ويژه جوانان به امر ازدواج آسان خاطرنشان ساخت: مسئولان و دست اندر كاران اين امر بايد خود الگوساز و مروج ازدواج آسان بوده و صداوسيماي مركز استان به عنوان يك نهاد فرهنگ ساز مروج فرهنگ ازدواج آسان و اسلامي باشد.
وي افزود: زندگي جوانان اگر با مباني ديني پيوند عميق پيدا كند مشكلات و معضلات اجتماعي به حداقل خواهد رسيد.
استاندار يزد در پايان گفت: خانواده بايد رسالت خود را در زمينه تربيت و هويت بخشي فرزندان به درستي انجام دهد تا آنان در هنگام جواناني با شناخت درست از خود و محيط زندگي در جامعه نقش آفريني كنند.
در اين نشست گزارش پيشرفت اجراي مصوبات جلسه گذشته ارائه و پس از بحث و تبادل نظر پيرامون مباحث مطروحه تصميمات لازم اتخاذ شد.