به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،"سيد عبدالمجيد قائم محمدي" روز دوشنبه در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي عرصه خبر و اطلاع رساني و تبريك روز خبرنگار، زحمات و همراهي هاي اصحاب رسانه استان را ارج نهاد.
وي با اشاره به برگزاري مراسم روز خبرنگار از سال 87 تاكنون، تنوع اين برنامه ها را يادآور شد و گفت: حضور استاندار در منزل برخي از اصحاب رسانه ، حضور معاونين استاندار در دفاتر رسانه ها و تقدير از خبرنگاران فعال از برنامه هاي محوري تجليل از فعالان عرصه اطلاع رساني در سال جاري است.
دبير شوراي اطلاع رساني استان در ادامه برخي از فعاليتهاي صورت گرفته در حوزه رسانه را برشمرد و ضمن قدرداني از حمايتهاي استاندار ، اظهار داشت: اجراي موفق برنامه هاي متنوع در اين زمينه بدون حمايت كامل و عنايت بي دريغ عالي ترين مقام اجرايي استان، ميسر نمي شد.
قائم محمدي ادامه داد: افتخار خادمي رسانه ها در مدت حدود 70 ماه ، همه خاطراتي شيرين است كه  ماندگار مي ماند.
اين مقام مسئول خاطرنشان ساخت: همه اتفاقات اين مدت ، از سفرهاي شهرستاني، نشست هاي همفكري و اردوها گرفته تا  نشستهاي خبري،تشكيل اتاق خبر در مناسبتهاي مهم همچون انتخابات و مسابقات سراسري قرآن كريم، هماهنگي پوشش خبري سفرهاي رهبر معظم انقلاب(مدظله) و هيأت دولت به استان و... خاطرات ماندگاري است كه هرگز فراموش نمي شود.
مشاور استاندار و مديركل روابط عمومي استانداري با بيان اينكه "از هيچ كس گلايه اي نداريم" موفقيت روز افزون همه خبرنگاران و اصحاب رسانه استان را از درگاه خداوند متعال مسألت  نمود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود، فرهيختگي و فرهنگ ساز بودن را از ويژگيهاي اصحاب رسانه دانست و با بيان اينكه "افتخار داريم پيرو ديني هستيم كه قلم در آن از جايگاه ويژه اي برخوردار است" افزود:  رسانه، حرمت دارد و  الحمدلله فعالان اين عرصه با رعايت اصول ، حرمت خود و افراد ديگر را حفظ مي كنند.
در ادامه اين مراسم، جمعي از اصحاب رسانه استان به بيان ديدگاه ها و نكته نظرات خود در خصوص مسائل مختلف پرداختند.
 در پايان با اعطاي لوح سپاس و هديه از خبرنگاران فعال استان تقدير شد.