استاندار يزد:

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد"محمد رضا فلاح زاده" روز شنبه در اين جلسه خاطر نشان ساخت: وقتي شخصيتي چون  حضرت امام(ره) مي فرمايد "خدايا مرا با بسيجيانم محشور فرما" اين به معناي اوج عظمت و عزت بسيج است.
وي ادامه داد: بسيج تنها در حوزه نظامي فعاليت ندارد بلكه بسيج در حوزه هاي اقتصاد، خدمات رساني ،علمي و ... نيز نقش آفريني مي كند.
استاندار تاكيد كرد: در راستاي بزرگداشت بسيج هر كاري ميتوانيد انجام دهيد تا پيام بسيج به خوبي منتقل شود.
عالي ترين مقام اجرائي استان در تشريح اهداف بسيج گفت: كرامت و عزت انسان، استقلال ايران اسلامي و پيشرفت به سمت قله ها از جمله اهداف بسيج است و مكتب بسيج را تمامي آموزه هاي دين طبق آيات قرآن و سنت پيامبر (ص) شكل داده است.
وي با اشاره به اهميت رشد و تعالي انسان ها تاكيد كرد: معلمان و اساتيد بايد دانش آموزان و دانشجويان را در مسير الهي تربيت كنند.
استاندار ادامه داد:  دوري از محرمات، دنياي پاكيزه، علم و دانش، خلاقيت و نوآوري از خصوصيات بارز بسيج است.
فلاح زاده در ابتداي اين جلسه در گذشت تعدادي از هم وطنان در حادثه انحراف قطار زاهدان – تهران در استان يزد را تسليت گفت.
استاندار در خصوص آمار تلفات و مجروحان اين حادثه گفت: متاسفانه 4 نفر از هم وطنان در اين حادثه جان خود را از دست داده اند و تعداد 35 نفر از مسافران اين قطار به دليل جراحت در بيمارستان هاي يزد بستري شده اند.
وي در اين راستا افزود: با توجه به اهميت خط آهن تخريب شده، عمليات ريل گذاري پس از خروج مجروحان از محل حادثه، آغاز شده است.
در اين جلسه  فرمانده سپاه الغدير استان يزد گزارشي از برنامه هاي طراحي شده در هفته بسيج ارائه كرد.
سردار سرتيپ"علي اكبر فتوحي" گفت: هفته بسيج امسال از 30 آبان همزمان با 5 محرم الحرام آغاز و تا 11 محرم ادامه خواهد داشت كه با توجه به شعار هر يك از روزهاي اين هفته برنامه هايي متناسب در سطح استان اجرا خواهد شد.