معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار در نشست هم اندیشی با شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهر های استان عنوان کرد:

شهرداری ها حداکثر تعامل به منظور اجرای طرح نهضت ملی مسکن را داشته باشند

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار در چهارمین نشست هم اندیشی شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف استان گفت: شهرداران باید بیشترین تعاملات را با دستگاه های اجرایی به منظور اجرای طرح نهضت ملی مسکن داشته باشند.

 به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، چهارمین نشست هم اندیشی شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف استان با حضور مهندس محمد جواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار، مهندس حامد شیشه بری مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری، دکترمحمد یارمند مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهاي استانداري و جمعی از مسئولین و شهرداران استان برگزار شد.

مهندس محمد جواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار در این نشست ضمن اشاره به موضوعات حوزه مدیریت امور شهری گفت: رعایت ضوابط و مقررات مالی و فنی در شهرداری ها باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت طرح نهضت ملی مسکن گفت:  باید شهرداران بیشترین همکاری را با عوامل اجرایی این طرح داشته باشند و از ظرفیت هاو تخفیفات مناسب قانونی که در اختیار دارند در این طرح استفاده کنند.

وی همچنین بر استفاده از ظرفیت شهرداری ها برای بحث آماده سازی اراضی و موضوع مجوز های قانونی و پروانه های ساختمانی مد نظر طرح مذکور، تاکید کرد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار گفت: شهرداران بیشترین تعاملات را با دستگاه های اجرایی داشته باشند و بحث حل اختلاف با دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در مجموعه استانداری با توجه به ضوابط و مقررات مربوطه انجام شود.

همچنین در این نشست مهندس شیشه بری مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری عنوان کرد: کلیه طرح های عمرانی که در دستور کار قرار دارد  باید قبل از انجام کار در دفتر فنی استانداری مورد بررسی قرارگیرد تا طرح کامل و جامعی در شهر ها اجرا شود.

 گفتنی است، در این جلسه پیرامون مسائل مطرح شده بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

همچنین در پایان برخی از شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرها نیز نقطه نظرات خود را در زمینه مدیریت شهری بیان کردند.

افزودن نظرات