به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار برگزار شد؛

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، " غلامحسين دشتي " روز چهارشنبه در اين جلسه كه در محل سالن شهيد موحدين استانداري برگزار شد، با اشاره به عرفان هاي كاذب موجود در جهان غرب، معنويت و اخلاق را دو مقوله مورد توجه استكبار در اين زمانه دانست.
وي توجه والدين به مقوله معنويت در تربيت فرزندان را مهم ارزيابي كرد و نگاه عميق به معنويت را خواستار شد.
دشتي در بخش دوم سخنان خود، تشكيل كارگروه تخصصي با در نظر گرفتن مسائل اجتماعي و فرهنگي و برنامه ريزي جامع در اين زمينه را خواستار شد و اظهار داشت: تقويت آموزش خانواده ها بايد مورد توجه بيشتر مسئولين قرار گيرد.
وي در خصوص مسائل و مشكلات بانوان تفت برگزاري جلسات با دستگاه هاي مرتبط، تشكيل حوزه علميه خواهران و اولويت بندي پروژه هاي داراي جاذبه در شهرستان را مورد تاكيد قرار داد.
مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري نيز با گراميداشت هفته دولت، از پيگيري هاي لازم در خصوص آماده سازي سند عفاف و حجاب خبر داد.
" مريم عبدالحسين زاده " با اشاره به تاكيد رهبر معظم انقلاب اسلامي ( مد ظله العالي ) در خصوص عفاف و حجاب، گفت: تا كنون از وضعيت عفاف و حجاب در 14 دستگاه اجرايي استان بازديد صورت گرفته است.
فرماندار تفت نيز با اشاره به اهميت عفاف و حجاب، به تشريح مسائل و  مشكلات بانوان شهرستان تفت پرداخت.
" ابوالقاسم دهقان" گفت: بالا رفتن فرهنگ عفاف و حجاب، توجه به سن ازدواج جوانان، امكانات پزشكي خاص، دوري از تجملات، كتابخانه تخصصي بانوان و پارك تخصصي بانوان بايد در اولويت كاري اين شهرستان قرار گيرد.
در اين جلسه پيرامون مسائل مطرح شده بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصميمات لازم اتخاذ شد.