رئیس شورای اسلامی استان تاکید کرد:

لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در آخرین سال شوراهای شهر و روستا

رئیس شورای اسلامی استان یزد با اشاره به آخرین سال فعالیت شورا‌های اسلامی شهر و روستا، بر ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عمرانی به‌ویژه در حوزه شهری و روستایی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "سیدمحمود میرابوالقاسمی" رئیس شورای اسلامی استان در دیدار اعضای این شورا با "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ‌یزد‌، گفت: با توجه به سال آخر فعالیت شورا‌های اسلامی شهر و روستا در دوره پنجم ضروری ‌است پروژه‌های نیمه تمام عمرانی به‌ویژه در حوزه شهری و روستایی تکمیل شود.
وی از مدیریت ارشد استان خواست تا در این رابطه مساعدت لازم را داشته باشند.
نماینده مردم یزد در شورای عالی استان‌ها ادامه داد: شایسته ‌است تا حد امکان از کلنگ‌زنی و آغاز پروژه‌های جدید خودداری و به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان پرداخته شود.
میرابوالقاسمی بر ضرورت حمایت شوراها از شهرداری در کنار توجه جدی به نظارت بر عملکرد آنها تاکید و خاطرنشان کرد: ‌نظر بر اینکه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری توسط شورای اسلامی تصویب می‌شود، لازم است نهایت دقت در تنظیم بودجه و انتخاب پروژه های عمرانی سال آینده انجام شود.
رئیس شورای اسلامی استان همچنین به تشریح فعالیت ها و اقدامات شورا در یک سال گذشته پرداخت و ضمن قدردانی از حمایت ها و تعامل استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از برنامه‌های شورا در راستای خدمت رسانی به مردم، اظهار امیدواری کرد‌: شوراها و شهرداری ها تا روز آخر مسئولیت به وظایف قانونی خود با جدیت عمل کنند.

★‌ خبرنگار: مجید وفائی شاهی ★

★ عکس: رضا زارع ★

افزودن نظرات