استاندار يزد در مراسم افتتاح 350پروژه عمراني روستايي:

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، "محمد رضا فلاح زاده" روز پنجشنبه در مراسم افتتاح 350 پروژه عمراني روستايي استان همزمان با بهره برداري از 4600 پروژه روستايي در سطح كشور، ضمن قدرداني از تلاش مسئولين، ايثار و فداكاري ملت ايران در عرصه هاي مختلف را يادآور شد.
وي گفت: از زمان شروع قيام عليه نظام طاغوت، تاكنون ملت ايران در گام هاي متفاوت از انقلاب اسلامي و ارزش ها دفاع كرده اند.
فلاح زاده افزود: مردم شريف ايران اسلامي در گام نخست به اطاعت از رهبر كبير انقلاب(ره) به قيام عليه رژيم پهلوي پرداختند و در گام دوم با حضور در دفاع مقدس امنيت پايداري را براي ملت به ارمغان آوردند.
وي گام سوم حركت مردم را مقابله با تهاجم فرهنگي دانست وخاطر نشان كرد: اين ملت در جنگ اقتصادي نيز همچون گذشته با تمام توان از انقلاب اسلامي دفاع خواهند كرد.
فلاح زاده در ادامه به حضور پرشور و بي سابقه مردم استان در راهپيمايي 22 بهمن اشاره كرد و افزود: طبق بررسي هاي به عمل آمده در راهپيمايي امسال حضور مردم 30 تا 40 درصد افزايش داشته است.
وي ضمن اشاره به پتانسيل هاي استان، اظهار داشت: مهمترين پتانسيل اين استان سرمايه انساني متعهد، سخت كوش،هوشمند و ولايت مدار است كه توانسته اند استاني را كه در دل كوير قرار دارد به اين ميزان از رشد و پيشرفت برسانند.
استاندار در بخش ديگري از سخنان خود به محدوديت هاي آبي استان اشاره كرد و گفت: ضمن پيگيري براي انتقال آب به استان بايد منابع آبي موجود نيز مديريت شود.
وي در پايان از پيشرفت 98 درصدي  مصوبات سفر پر خير و بركت رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالي) به استان يزد خبر داد.
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين مراسم ضمن قدرداني از تلاش مسئولين گفت: در جمهوري اسلامي بر خلاف ديگر كشورها كه فقط رفاه دنيايي را هدف قرار داده اند، همه كارها با انگيزه و هدف الهي انجام مي شود.
"محمد صالح جوكار" به خط دوم انتقال آب به استان اشاره كرد و افزود: اين خط براي استان بسيار حياتي و حائز اهميت است.
وي با بيان ضرورت منابع آبي پايدار براي استان ، گفت: مطالعات آبرساني از خليج فارس به استان انجام شده است كه لازم است پيگيري هاي بيشتري در اين خصوص صورت پذيرد.
در اين مراسم، پروژه آبرساني به مجتمع روستايي ولايت از مصوبات سفر مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) به استان يزد، افتتاح شد.
با افتتاح اين پروژه 14 روستا با جمعيت 55 هزار و994 نفر از نعمت آب شرب بهره مند مي شوند.