اظهار اميدواري استاندار:

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، " سيد محمد ميرمحمدي " روز دوشنبه در ديدار با مسئولان اداره كل اوقاف و امور خيريه استان، با اشاره به پروژه توسعه امامزاده جعفر (ع) و ضرورت توجه به بافت تاريخي، اظهار داشت:  كار بايد براي مردم باشد، بنابراين بايد طبق نظر مسئولين كه خواست نظام است كارعملي شود.
ميرمحمدي با اشاره به فرموده امام خميني (ره) مبني بر اينكه قوانين در نظام جمهوري اسلامي، قوانين شرعي است، افزود: در خصوص زمين هاي موقوفه اي كه ادارات شهر يزد بر روي آن استقرار يافته اند، اگر اداره اوقاف در جايگاه مالك قرار گيرد و اعلام رضايت كند، مقوله نمازگزاردن مشكلي ندارد.
وي مشاركت مردم در امور را بسيار مهم دانست و افزود: با توجه به مذهبي بودن استان يزد، درآمد ناشي از نذورات مردمي بايد بالا باشد.
استاندار يزد گفت: خيرين زيادي در استان يزد وجود دارند كه اگر اطلاع رساني مطلوب صورت گيرد، پاي كار خواهند بود.
وي بر توسعه امامزادگان در سطح استان تاكيد و اظهار اميدواري كرد: آنچه از اعتبارات استاني و ملي براي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان قابل منظور شدن است، كوتاهي نخواهد شد.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان نيز با اشاره وجود  11هزار موقوفه – 40 هزار رقبه - در استان يزد و جايگاه هفتم استان در كشور، اظهار داشت: استان يزد از نظر درآمدي رتبه 25 كشور را به خود اختصاص داده است.
حجت الاسلام و المسلمين " غلامرضا عادل " همچنين از كسب رتبه برتر كشوري در حوزه فرهنگي توسط اين اداره كل خبر داد و افزود: برنامه هاي ويژه اي در استان توسط اوقاف برگزار مي شود كه مي توان به طرح آرامش بهاري در ايام عيد نوروز، ضيافت الهي در ايام رمضان، نشاط معنوي در ايام تابستان و ولايت علوي در ايام غدير اشاره كرد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود، با اشاره به اينكه در محدوده پروژه توسعه امامزاده جعفر (ع) ملك ميراثي ثبتي وجود ندارد، گفت: اين امام زاده واجب التعظيم در مركز شهر قرار گرفته و راه هاي مواصلاتي به آن بسيار پر تردد است، بنابراين طرح توسعه مطرح شد كه هم اكنون متوقف شده و نيازمند همتي مجدد است.